Sada je: pet ožu 29, 2024 12:30 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr.C30 1.8, 08g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 46 postova ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: C30 pitanja
PostPostano: uto stu 13, 2007 5:37 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Imao bi par pitanja za vlasnike volva c30, naravno ako takvih ima ovdje :)
Prvo da razjasnim jednu stvar, a to su financije pošto si već počeli "pametni" komentari. Za auto štedim već 2 godine konstantno, a volvo je bio san još od djetinstva i konačno su izbacili mali kompaktni volvo jel ja sam još uvijek u fazi malih kompaktnih 3-vratnih auti jel mi veliki auto ne treba niti ga želim.
C30 me oduševio čim sam ga vidio jel je totalno drukčiji od svih ostalih i svidio se nekom ili ne okrenut će se za njim.

Sad da konačno pređem na pitanja :D
Ono što me najviše zanima je cijena održavanja. Znači kolika je cijena redovnih servisa, koliko su učestali, dali se nešto često kvari itd. itd.
Onda dali se osjeti velika razlika između 1.8 i 2.0 motora? Meni auto ne treba za jurnjavu pa razmišljam uzeti ili 2.0 sa hrpom opreme ili 1.8 sa još više opreme :)

I naravno koliko ste zadovoljni sa autom.. Zahvaljujem


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto stu 13, 2007 5:49 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
Pozdrav!
Ja nisam vlasnik(stovise jako mo je lijep model) C30 modela ali sve sto sam cuo o tom autu su samo pohvale.Da se mene pita ja bi rađe 2.0 jer opreme ima u seriji stvarno dosta samo kaj svaki covjek ima svoje zelj tako da o tome necu puno diskutirat

Za sve ostala pitanja novcane i tehnicke prirode moras uputiti ( KIKIR6)

_________________
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku sa iskustvom!


Iznajmljujem razglas,rasvijetu,pozornicu,krov i ostalu prateću opremu za razne evente
http://www.alibi-sound.com


Vrh
   
 Naslov: C3O
PostPostano: uto stu 13, 2007 6:02 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Pretpostavljam da si pročita prvu naslovnicu pod imenom "Novi C30". Nije bila neka duga test vožnja ali je bila srčana i egzotična. Viruj mi KS-a nikad dosta, nemoj se zavaravat. Šta se tiče održavanja i skupoče servisa tu imaš razloga za razmišljanje...ali skupi ti lovu i u kupovinu. Nečeš pogriješit...Ako si siguran da baš hočeš VOLVO i to C30 onda budemo organizirali i jednu test vožnju za tebe. :wink: Slažeš li se :shock:

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov: Re: C3O
PostPostano: uto stu 13, 2007 6:39 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Citat:
Pretpostavljam da si pročita prvu naslovnicu pod imenom "Novi C30". Nije bila neka duga test vožnja ali je bila srčana i egzotična. Viruj mi KS-a nikad dosta, nemoj se zavaravat. Šta se tiče održavanja i skupoče servisa tu imaš razloga za razmišljanje...ali skupi ti lovu i u kupovinu. Nečeš pogriješit...Ako si siguran da baš hočeš VOLVO i to C30 onda budemo organizirali i jednu test vožnju za tebe. :wink: Slažeš li se :shock:
Ma ja sam siguran da ću uzeti volva i to baš c30 jel me auto oduševio. Kolika je uopće rok isporuke jel sam čuo da se dosta dugo čeka. I dali postoji koji c30 u zagrebu sa r-design paketom da ga vidim uživo?

I što se tiče cijene.. Koliko su točne one cijene na www.volvocars.hr?


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto stu 13, 2007 8:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
Ima ti jedan uBIŠKUPU stoji u salonu i ima ti sve spojlere na sebi a i boja je dobra

_________________
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku sa iskustvom!


Iznajmljujem razglas,rasvijetu,pozornicu,krov i ostalu prateću opremu za razne evente
http://www.alibi-sound.com


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto stu 13, 2007 9:12 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Citat:
Ima ti jedan uBIŠKUPU stoji u salonu i ima ti sve spojlere na sebi a i boja je dobra
Oni su u varaždinu? Hmm malo su mi daleko al ak se zateknem tam budem svakako pogledao. :)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto stu 13, 2007 10:37 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Rok isporuke je cca 2mj, cijene na stranici su potpuno točne jer se stalno updatiraju ako se nešto mijenja.
A cijene servisa nisu nešto strašno, stim da svi Volvo klub članovi imaju kod Biškupa dodatnih 15% popusta.
Razlika između ta dva motora definitivno postoji sad ovisi kaj tebi treba.
Trenutno nemam niti jedan auto sa jednim od ta dva motora ali kad dođe nešto se mogu javiti.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto stu 13, 2007 10:42 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Citat:
Rok isporuke je cca 2mj, cijene na stranici su potpuno točne jer se stalno updatiraju ako se nešto mijenja.
A cijene servisa nisu nešto strašno, stim da svi Volvo klub članovi imaju kod Biškupa dodatnih 15% popusta.
Razlika između ta dva motora definitivno postoji sad ovisi kaj tebi treba.
Trenutno nemam niti jedan auto sa jednim od ta dva motora ali kad dođe nešto se mogu javiti.
Ako su cijene točne onda super jel sigurno bude išao 2.0. Mislio sam ako ima nekih odstupanja da napravim kompromis što se motora tiče jel se te opreme ne želim odreći :D
Svakako ću prvo napraviti par probnih vožnji. Nadam se da budem uspio sve riješiti negdje do 5. mjeseca slijedeće godine


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 16, 2007 10:02 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Još jedno pitanje.. Dali volvo ima normalnu rupu za rezervnu gumu? Jel htio bi plin ugraditi i staviti rezervar umjesto gume


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 16, 2007 10:26 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Citat:
Još jedno pitanje.. Dali volvo ima normalnu rupu za rezervnu gumu? Jel htio bi plin ugraditi i staviti rezervar umjesto gume
Guma je unutra mala ( manje širine od onih na autu ali je visina ista ) a koliki je točno taj prostor neznam, ali ti mogu sutra izmjeriti.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 16, 2007 10:29 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Citat:
Guma je unutra mala ( manje širine od onih na autu ali je visina ista ) a koliki je točno taj prostor neznam, ali ti mogu sutra izmjeriti.
Ako ti se da bio bih ti zahvalan. Jel to mi je bitna stavka. Sad se vozim na plin i svaki novi auto mislim voziti na plin :)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned stu 18, 2007 8:12 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
slika


Evo slika kak to izgleda i promjer rupe je 65cm a visina 15cm, dobio bi se puno veći prostor da se ta kadica izvadi van ali onda nema kaj držati podnicu prtljažnika, jedino da se naprave neki nosači.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon stu 19, 2007 1:26 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
E to je jako dobra vijest :D
Jel promjer rezervara je 60cm i to je taman. Visina nije toliko ni bitna jel se lako povisi podnica gepeka. Puno hvala


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ožu 27, 2008 11:48 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Da podjelim svoje veselje s vama. Jučer je plačena akontacija i auto je naručen. Naravno u Biškupu :)
Puno hvala kikiju što je trpio mene i moja silna pitanja i riješio sve u Biškupu. Čovjek je stvarno izašao u susret i puno pomogao oko detalja i same narudžbe auta. Još jednom puno hvala :lol:

_________________
C30 Summum LPG powered


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ožu 27, 2008 4:57 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: sub pro 01, 2007 3:15 pm
Postovi: 387
Čestitke,ako ćeš čekat 2 mj moram te razočarat kako je to dugo :roll: Ovako se čini malo,ali je puuno više.Moja maajka je kupila Astru GTC i sutra je isporuka :wink: A čekam je već od 19.1Jedva čekamo da vidimo C30-ku 8)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 46 postova ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan