Sada je: sub tra 20, 2024 12:04 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr.C30 1.8, 08g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tkanina
PostPostano: sri lip 24, 2009 1:26 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Ne znam gdje da drugo pitam pa evo budem ovdje. Dakle zanima me dali ne gdje moguće nabaviti tkaninu/tepih/nešto sa čime je obložen gepek jel kako sam ugradio plin više mi poklopac odnosno podnica gepeka ne stoji kako treba pa bi je trebalo malo prepraviti ali sve modifikacije će trebati prekriti tako da to izgleda koliko toliko skladno. Ne volim fušarit pa da mi podnica bude jedne boje, a ostatak gepeka druge

_________________
C30 Summum LPG powered


Vrh
   
 Naslov: Re: Tkanina
PostPostano: sri lip 24, 2009 5:32 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Ne znam gdje da drugo pitam pa evo budem ovdje. Dakle zanima me dali ne gdje moguće nabaviti tkaninu/tepih/nešto sa čime je obložen gepek jel kako sam ugradio plin više mi poklopac odnosno podnica gepeka ne stoji kako treba pa bi je trebalo malo prepraviti ali sve modifikacije će trebati prekriti tako da to izgleda koliko toliko skladno. Ne volim fušarit pa da mi podnica bude jedne boje, a ostatak gepeka druge
Originalnu nećeš naći nigdje, osim da naručiš još jednu podnicu gepeka za hrpu € u Volvocarsu pa iz nje iskrojiš šta ti treba. No ono šta možeš je pokušati naći najsličniju moguću. A za to odeš u Tepihland ili s druge strane (istog paviljona Zagrebačkog Velesajma, odmah na početku na samom ulazu u južni parking) u drugi dućan sličnog asortimana, ili pak preko ceste u treći, Tepihcentar.

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan