Sada je: pet tra 26, 2024 3:51 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr.C30 1.8, 08g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned svi 20, 2007 8:15 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: čet svi 17, 2007 11:04 pm
Postovi: 13
Lokacija: New Zgb
Lijepo sročeno i sve istinito!!Samo kaj meni LCD nije tak koma...Istina,mogli su ga napravit zanimljivijim,ali... ko da je i važno!!!Autić je zakon,evo baš sam danas plijenio poglede lijepšeg spola po jarunu dok su im dečki slinili!!!!Heh,malo se šalim naravno!!!Osim toga,moja cura je primjetila da se svi okreću!!!Ja sam bio "skoncentriran" na brzinu,jer svi znamo da se po jarunu ne smijemo naganjat,a i ne možemo zbog svih silnih ležećih!! :D :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 20, 2007 8:47 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Neka sline, guštaj i nemoj puno palit gume. A o ljubavnici nečemo sad...znamo mi sve :D

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 20, 2007 9:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
bravo morski vuče, morat će mo mi pokrenut neku štampu, novine VKH jer ovdje ima zaista pravih majstora za sročit dojmove i pojedine zanimljive impresije, još jedanput svaka čast za tekst!!

što se tiče samog auta neznam naravno da mi je ljepši i bolji od svih konkurentskih modela, imao sam ga priliku izbližeg pregledat i velika mi je zamjerka zadnja klupa i ful otvoreni bunker s kabinom, nekako to nisam prožvakao, nešto mi fali, i mislim da su ipak tu trebali stavit motor iz R serije s 300 konja i onda bi to bilo to, da ga i u tom segmentu odvoje od konkurencije jer motorizacija za mene je ono što prvo gledam, ovako nikako nemogu shvatit da je razlika između s40 t5 i c30 t5 u cijeni nekih 2 soma eur osnovni model kinetic, ili je jedan preskup ili prejeftin jer po mom ipak je s40 limuzina koja to može opravdat svojo veličinom ili.., dok je c30 za mene auto za malđu populaciju ili drugi auto, ali s obzirom na cijenu sumanjam da bi mi to bio no bilo kako bilo zaista unikatana auto i po mom u klasi jedan od najljepših. tj najorginalniji i vidim da je VOLVO krenuo dobrim stazama jer zadnji modeli su im sve ljepši i ljepši očito ih je hladnoća prošla :D

p.s. ovo za sjedala s masažerima izvrsna stvar mislim da bi mi supruga bila prezadovoljn sa tom opcijom u autu iz praktičnih razloga................. :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 20, 2007 9:32 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Sve stoji iz tvoje opservacije. Znaš šta ajmo ja i ti patentirat ovu ideju oko masažera. Možda uleti koja parica pa se ja ostavim navigacije a ti kupiš beštiju koja čupa asfalt. Pa na koncu ne bi se iznenadio da za nekih 3-5 godina izlete prvi modeli sa tom mogučnošču. 8)

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: ned svi 20, 2007 11:26 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Susterljivošču osoblja iz CVB-a imao sam priliku vozit C30 1,6 D dok se mome ljubimcu radio face lifting na svijetlima.
Odlican izvjestaj. :shock: :) :) Kad bi se barem hrvatski automobilisticki novinari malcice ugledali na tebe, vise bi vrijedili. 8)


Vrh
   
PostPostano: pon svi 21, 2007 12:41 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 1:39 pm
Postovi: 732
Vozi: Volvo 850 2.0 GLT
Lokacija: Karlovac
Citat:
Citat:
Susterljivošču osoblja iz CVB-a imao sam priliku vozit C30 1,6 D dok se mome ljubimcu radio face lifting na svijetlima.
Odlican izvjestaj. :shock: :) :) Kad bi se barem hrvatski automobilisticki novinari malcice ugledali na tebe, vise bi vrijedili. 8)
Prijatelju moj ti novinari dobiju previse novaca za pisanje o autima koje oni "voze"!

_________________
Ron@ld

850 GLT 2.0 T(urbo)5


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 7:32 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Pa mi ljubitelji VOLVA smo posebna sorta, pa eto čak i u opisu naše nove pridošlice. Svi znamo koliko volimo naše autiče a kad se toliko nešto voli, ondase piše iz ljubavi.
Hvala na podršci :D

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 4:00 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
ljepo si ti to opisao prijatelju moj ,,meni je auto čist ok samo ima nekih loše riješenih stvari (plastik fantastik,kiki zna o čemu govorim) koje za te pare nesmiju ni u ludilu bit al znate kako je to kod volova svi prvi modeli su prepuni grešaka koje oni fala bogu s vremenom odklanjaju
nego prijatelju moj C70 dali uz ta kožna sjedala dolazi i četkica za zube serijski ili se ona mora nadoplatit :lol: :wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 4:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Gonzo, Gonzo četkicu za zube bum ti ja poslal iz ST-a.
Šta se tiče C30 meni je autić drag i kako sam napisa za svaki dan...zujanje u hopu obavljanje dnevnih poslova. Nisam išao u detalje nego sam sebe zamislio kao da sam :D plavuša na semaforu. :wink: Kako se prilike ukažu bit če još komentara.

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 4:27 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
šala mala smišan je to autić samo ga nebi moga prožvakati sa fordovim 1,6D motorom (nekako me previše podsjeća na forda fiestu koju smo ja i moj frend dado često naguravali dok smo bili klinci)
fucking diesel :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 4:29 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Odličan opis C70! Lepo si to sročil, došlo mi je da založim svoga za C30. A i istina je - autek je predivan. Još nisam imal prilike ga voziti ( :( ) ali ovak po slikama i na cesti izgleda fantastično.
Gonzo, uz kožna sjedala kao besplatnu opciju ti (čitaj: ljubavnica) biraš Orbit ili Winterfresh. :lol:

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 4:32 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
miki nisi ti skužio cijelu priču ,sa četkicom za zube možeš čistiti kožna sjedala kao što to štovani gosp. C70 radi a sa orbitom nemožeš :lol: :lol: :lol: :wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 4:43 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Momci u naslovu je navedeno namjerno C30 1,6 D. Pošto ja nemam krvnu grupu Diesel. Nisam htio ni komentirat. Ako bi mene pitali koliko HP od 100 pa dalje. Mislim da bi plavuša vlažila i na 1,6 D. Pa ona bi se jadna izgubila od uzbuđenja. :D

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 4:56 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Citat:
miki nisi ti skužio cijelu priču ,sa četkicom za zube možeš čistiti kožna sjedala kao što to štovani gosp. C70 radi a sa orbitom nemožeš :lol: :lol: :lol: :wink:
My bad. :( Kad stalno mislim na j..... :lol:

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 21, 2007 5:04 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Nemoj Mikey sad si i mene :cry:

_________________
DS


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan