Sada je: čet ožu 28, 2024 4:38 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr.C30 1.8, 08g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: C30 savjeti
PostPostano: sub srp 29, 2017 3:10 pm 
Offline

Pridružen/a: ned srp 02, 2017 6:50 pm
Postovi: 6
Vozi: Volvo S40
Pozdrav na sve strane

Kao I kolega iz prethodnog posta, u potrazi sam za C30 x.xD. Posto nema sanse za kupnju nekog dobrog 2.0 ovdje kod nas, ne preostaje mi nista do 1.6D.
Nasao sam jedan 2007. Summum oprema, originalnih 135k, drugi vlasnik, kupljen u Hr, servisiran u Moto Risu i u ponedjeljak bih otisao po njega. Malo je skvrcan sa strana ali bih ga vremenom doveo u odlicno stanje. Sad me zanima, prije kupnje, da li ima nesto sto je kljucno za te modele, a na sta bih trebao obratiti paznju jer znam za boljku zacepljavanja dizni. Da li ima nesto sto je jos bitno za tu masinu, da pogledam dok jos imam vremena, dok nisam dao novac

Unaprijed hvala na savjetima


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 savjeti
PostPostano: pon srp 31, 2017 7:54 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Otic s dijagnostikom i pregledati sve


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 savjeti
PostPostano: pet kol 11, 2017 11:55 am 
Offline

Pridružen/a: ned srp 02, 2017 6:50 pm
Postovi: 6
Vozi: Volvo S40
Kupih ga predprosli tjedan u stanju boljem nego sam ocekivao. Istina da sam pregledao prije ako bez dijagnostike. Napravio sam nakon kupnje istu i, auto je u perfektnom stanju, masina. Vozacev grijac sjedista ne radi, suvozacev bliss senzor blinka cijelo vrijeme, sve ostalo ispravno. Malo iskvrcan naprijed, nazad i lijevi blatobran ali, nikakva velika investicija za razliku od dijelova motora kojeg ne trebam sredivati. Uploadam slike uskoro.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan