Sada je: čet ožu 28, 2024 1:56 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto ožu 03, 2020 6:12 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: sri ruj 08, 2010 8:54 am
Postovi: 6554
Vozi: V70
Lokacija: Zagreb
Pozdrav ekipa..
Kako sam obećao, dobio sam maloprije ponudu za majicu koju smo odredili kao slijedeći izbor za izradu...
Ukratko.. Majica je T-shirt cca180+g, navy plave boje kao na slici, sitotisak royal plavi dimenzije u dijagonali 30x30cm, na dnu će biti mali natpis "VKH.HR"
Cijena majice je 50kn sa PDVom, dječije majice će biti nešto povoljnije obzirom na to da neće moći na sito nego na foliju ovisno o veličini majice..
Kao što sam napisao i za jakne, matematika je poznata.. javiti se meni na pp sa željenom veličinom, nakon čega ćete dobiti broj računa za uplatu..
Promjena boje majice je moguća samo u bijelu boju.. Boja otiska ostaje strogo kako je određeno
Narudžbe do kraja mjeseca
Za sva daljnja pitanja stojim na raspolaganju...
slika

slika

slika

Nadalje

Obzirom na česte upite i interese nakon podjele jakni obavještavam sve zainteresirane da ćemo ponovno dati jakne u izradu..

Matematika i politika je dobro poznata i jednostavna!

Zainteresirani neka se jave u inbox sa željenom veličinom, nakon čega će dobiti podatke za uplatu iste.

Cijena jakne je i dalje ista (200 kn)

Svi komentari na temu koji nemaju veze sa narudžbom biti će uklonjeni a autori komentara opomenuti!
Rok za uplate do kraja mjeseca


Hvala
slika

_________________
S40 TD 98'-2009-2011
850 R 96'-2011-2019
C70 2.0T 00'-2018-2020
V70 2.5T AWD 04'-2020-...
740 2.0 turbo 90'-2022-...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan