Sada je: čet ožu 28, 2024 11:04 am.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: ned ruj 02, 2018 8:56 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Pozdrav,

imam do ''sada'' vrhunski motorček za gumenjak tohacu 4-takta 3,5 konja koji služi već 10 godina bezprijekorno na gumenjaku od 3,5 metra, znači nikad ni jedan problem u 10 god odkako sam ga kupio novog, sada mi se desilo sljedeće, svake godine ga izvadim van iz mora nakon sezone, operem i slatkoj vodi, ispustim benzin i na čuvanje do iduće sezone, kada samo ulijem novo ulje u motor (ko kosilica) i on uvijek poslušno odrađuje sezonu za zajebanciju uz obalu, no sada smo na prvom điru ostali bez benzina (jer nisam dotočio na vrijeme) i ulijem benzin i krećemo dalje ali nemam više od 2/3 gasa, iznad toga trokira i dimi tj. na aspuh baca crne uljnje mrlje koje iz povrata motora iberlaufa vraća u fergazer i to se dešava, em nejde dobro, em nezgodno da pušta mrlje u more ....jučer skinem fergazer (jer mi susjed na moru reko da mi se zaštopala dizna jer je valjda potegnuo neko smeće iz rezervara kad sam ostao bez goriva iako imam onaj mali filer za benzin a i kako sam rekao, svake godine ispustim benzin van) i sve propušem, rastavim, vratim i opet isti klinac, očistim svjećicu koja je gore od prvoga dana, ali opet sve isto, 2/3 ok a sve preko toga trokira....kome bi odvezao taj motorček u ZG ili šira okolica da mi otkloni kvar jer se očito radi o sitnici (a možda je i sama svječica mada sumanjam) ??? Ima tko kakav savjet i prijedlog, naravno ne neki servis gdje je deračina s cijenom, jer ovdje se samo treba izgleda malo pigrati i vidjeti što ga zeza...ujedno sam vidio da mi je puknut rezervar za gorivo odmah ispod navoja gdje dolazi poklopac rezervara gdje se toči gorivo, valjda plastika na suncu najebala pa i ja malo pretegnuo pa je pukao rezervar ispod navoja .... jel bi se to možda baš sad desilo pa vuče zrak tu ili kaj ....hvala.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: pon ruj 03, 2018 10:24 am 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 345
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Citat:
(a možda je i sama svječica mada sumanjam)
Probaj sa novom svjecicom. Nije skupa, a nece ti niti biti viska ukoliko bude stajala koju godinu.


Vrh
   
PostPostano: pon ruj 03, 2018 5:59 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Da to svakako budem probao ...cuo danas da u Sesvetama netko vari plastike, rezervare, exp. posude, kilere itd itd...poznato kome ?

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan