Sada je: sub tra 20, 2024 4:10 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 49 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet ruj 20, 2007 3:12 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet lip 22, 2007 11:51 pm
Postovi: 294
Lokacija: Rijeka
Pa vozim ja onda u slobodno vrijeme rađen u šwedskoj i ima volvov motor


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ruj 20, 2007 3:33 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
Citat:
Gonzo, NHF al stari letak je očajan, meni i evo petorici kolega oko mene, šareno, ko poziv za cirkus.
Zašto uopće na letku mora biti bilo kakva silueta/slika bilo kojeg modela? Jel nije dovoljan upečatljiv logo kluba i tekst bez điđa? Volvo nema epitet kiča ( bar do sad, ubuduće ne znam al mi se čini da lagano i sigurno ide u tom smjeru) pa ne mora ni letak bit takav.

ja neznam šta bi ti da izgleda kao pozivnica za sheraton ,a u ostalom sasvim je svejedno kako letak izgleda bitno je da služi svrsi a onog koga znaima posjetit će forum a onog koga ne zanima neće izgledao taj letak neznam ni ja kako.

_________________
Essixtypowa
slika
MOJ AUTO JE ALKOHOLIČAR!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ruj 20, 2007 6:31 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Evo još jedan primjer. Nije moja radinost. I naravno može se stavit 850T5R u pozadinu (ako je potrebno) :lol:

P.S. Sve mi se više čini da bude svađe i ovdi, i na kraju sve bude utihnulo i ostal bude isti 'letak'... :(

slika
Ovaj mi se više sviđa, jednostavan i odmah znaš o čemu se radi. Sve je jasno. Ko i Volvovi auti. Iako te ostavlja nekako ravnodušnim. A flyer bi morao privući pažnju.
Meni je isto ovaj skroz ok, malo mi je moderniji nego stari i nema onog amerićkanskog simbola agresije i rata koji mi uopće nije popularan, dapače. Također, imamo tako lijep jezik, zašto bi koristili engleski. Radije da nekog soba stavimo na letak nego Sama, pa nismo klub američkih auta.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ruj 20, 2007 7:35 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
bravo iggy


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ruj 20, 2007 7:45 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Nisam siguran u ideju privlacenja clanstva, posto je to cilj samog Volva.
Naime ovu marku ili volis ili ne volis, a u klub isto tako ili mozes doc ili ne moras doc. Vise mi se svidja ideja da mi(VKH) postojimo, a na pojedincu je da odluci zanima li ga ili mu je potrebno nase drustvo i/li druzenje. Nekako mi je napadno privlaciti ljude, kao da smo neka sekta.[/quote]

reci..a što se radi sa sadašnjim letkom? privlači se ljude jel tako? Uostalom klub ima koliko članova? 30, 40? a vlasnika volvo vozila ipak ima nešto više, nemaju pojma o klubu, nema ih. Zašto? Jel ne prate svi forum nit su svi informatički pismeni, nit im je možda letak privlačan i jasan.

@vlinicx: može slika vrijedit i 2000 riječi, srednjovječni čovjek, oko pedesetak godina, kad vidi vkh i natpis na engleskom pa link na web sajt..što će on sa tim? Kad si već kod poremećenih hrvata, znak volva je uz znak za železo i znak za muško, jel. Sukladno tome neki nastrani bi mogli pomislit da se radi o velikim kitama u hrvata ;)
Ovo sa adresom mušterija..nije to način, mislio sam na nešto drugo, a što to, to možemo u živo razglobiti. Ovo sa servisima bi i išlo al na način da se njima ostavi propagandni materijal za klub i oni ga prosljeđuju svojim mušterijama. U svakom slučaju bolje izgleda i tako nego kad dugi trči po cesti za nekim, pa zamisli scene, približava ti se mrcina od 2+ metra, sto i nešto kila i još trči. Ljudi sa slabijim srcem bi mogli i u bolnici završit ;)

Ajd, nemojte se vrijeđat bezveze, sve je ovo ionako zabava.[/quote]


E jebote (sorry na riječniku) Ruka , skoro sam se sad upišo od smijeha :shock: :shock: :shock:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ruj 20, 2007 9:03 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: sub svi 26, 2007 10:34 pm
Postovi: 204
Slažem se sa nekim navodima, VKH je prvenstveno klub pravih ljubitelja, i ako je netko ljubitelj Volva on će proučit sadržaj letka, pod uvjetom da ga možda automatski ne baci zamijenivši ga za neke reklame proizvoda.

Slanje pozivnica za klub na kućnu adresu mi se čini komplicirano i prenapadno, mislim da bi to čovjeka čak odbilo kad bi vidio da mu je poslana pozivnica doma, mislio bi si otkud im moja adresa i slično, i ne vjerujem da bi većina onih i koji bi normalno htjeli uć u klub ovako ikada ušla jer bi mislila da smo nekakvi manijaci.

Letci su dobra stvar, ja sam si već isprintao par da ih postavim, he he nije mi prvi put, već sam jednom vlasniku sedmice stavio poruku na staklo sa pitanjem jel želi prodat auto (jebiga kad sam sedmica fan), na moje iznenadjenje poruku je vidio i javio se !

Pod klijentelom mislim da je bolje ciljat na vlasnike starijih Volva, jerbo mi se čini da vlasnici ovih najnovijih i najskupljih nemaju Volvo zato jer ga vole nego zbog statusa, isto kao što bi imali Mercedes il BMW ili Ferrari da mogu.

_________________
740 GL 2.4 TurboLUEL 1989. - 2015.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ruj 20, 2007 9:04 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: sub svi 26, 2007 10:34 pm
Postovi: 204
Slažem se sa nekim navodima, VKH je prvenstveno klub pravih ljubitelja, i ako je netko ljubitelj Volva on će proučit sadržaj letka, pod uvjetom da ga možda automatski ne baci zamijenivši ga za neke reklame proizvoda.

Slanje pozivnica za klub na kućnu adresu mi se čini komplicirano i prenapadno, mislim da bi to čovjeka čak odbilo kad bi vidio da mu je poslana pozivnica doma, mislio bi si otkud im moja adresa i slično, i ne vjerujem da bi većina onih i koji bi normalno htjeli uć u klub ovako ikada ušla jer bi mislila da smo nekakvi manijaci.

Letci su dobra stvar, ja sam si već isprintao par da ih postavim, he he nije mi prvi put, već sam jednom vlasniku sedmice stavio poruku na staklo sa pitanjem jel želi prodat auto (jebiga kad sam sedmica fan), na moje iznenadjenje poruku je vidio i javio se !

Pod klijentelom mislim da je bolje ciljat na vlasnike starijih Volva, jerbo mi se čini da vlasnici ovih najnovijih i najskupljih nemaju Volvo zato jer ga vole nego zbog statusa, isto kao što bi imali Mercedes il BMW ili Ferrari da mogu.

_________________
740 GL 2.4 TurboLUEL 1989. - 2015.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ruj 21, 2007 8:38 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet lip 15, 2007 12:19 am
Postovi: 413
Vozi: S60 D5, 2002.
Lokacija: Zagreb, Maksimir
slažem se sa ruka-om.

Ja se sa svojom naljepnicom stalno uvalim pred neki volvo da ljudi vide da postoji, i na kraju možda i posjete stranicu.

Moje gledište klubova je da se neki stariji čika ili čak mlađi neće vjerojatno učlanit u "klub" jer svi misle da ako je neki "klub" bilo čega da su to prvenstveno manijaci i divljaci, jer se svi klubovi povezuju sa raznim tjuner i stajler klubovima. Makar je Volvo gospodska marka auta sve se svodi na to.

_________________
slika

VOLVO swinger/sfinger


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ruj 21, 2007 8:39 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet lip 15, 2007 12:19 am
Postovi: 413
Vozi: S60 D5, 2002.
Lokacija: Zagreb, Maksimir
slažem se sa ruka-om.

Ja se sa svojom naljepnicom stalno uvalim pred neki volvo da ljudi vide da postoji, i na kraju možda i posjete stranicu.

Moje gledište klubova je da se neki stariji čika ili čak mlađi neće vjerojatno učlanit u "klub" jer svi misle da ako je neki "klub" bilo čega da su to prvenstveno manijaci i divljaci, jer se svi klubovi povezuju sa raznim tjuner i stajler klubovima. Makar je Volvo gospodska marka auta sve se svodi na to.

_________________
slika

VOLVO swinger/sfinger


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ruj 21, 2007 9:13 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
slažem se sa ruka-om.

Ja se sa svojom naljepnicom stalno uvalim pred neki volvo da ljudi vide da postoji, i na kraju možda i posjete stranicu.

Moje gledište klubova je da se neki stariji čika ili čak mlađi neće vjerojatno učlanit u "klub" jer svi misle da ako je neki "klub" bilo čega da su to prvenstveno manijaci i divljaci, jer se svi klubovi povezuju sa raznim tjuner i stajler klubovima. Makar je Volvo gospodska marka auta sve se svodi na to.
You never know! Pa jesi li ti mlad i ne misliš da je to tamo neki "klub" pa si se ipak učlanio. Nikome ne piše na čelu "ja se ne želim učlaniti u VKH". Zato su tu flyeri koje podjeliš okolo, naravno diskretno kak sam onomad u nekom prijašnjem postu opisao :lol: i tko zagrize dobro, tko ne loše :!:
Nemojmo pasti u zamku generaliziranje i predrasuda o ovoj ili onoj skupini ljudi. Volvo vozi i staro i mlado, i bogato i siromašno. Pogledajte si samo naš klub i pripadajuće mu članstvo. Za sve ima mjesta i svi su dobro došli. Nikoga nemojte preskočiti i unaprijed isključiti, jer je možda upravo taj/ta crna ovca, iznimka koja potvrđuje pravilo i iako izgleda ko sedmerostruki ubojica možda u stvari radi kao teta u vrtiću i iz brige prema sebi, drugima i okolišu vozi Volvo. A možda samo iz gušta. Svejedno. Poanta ovog lamentiranja je, da sumiram, djelite flyere svima a onda nek ljudi sami odluće što žele.

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ruj 21, 2007 9:16 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
@Dugi: joooj, dopredsjednice... kakvo je to kvotanje? Ajde, brzo ispravak domace zadace!

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ruj 21, 2007 9:26 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
You never know! Pa jesi li ti mlad i ne misliš da je to tamo neki "klub" pa si se ipak učlanio. Nikome ne piše na čelu "ja se ne želim učlaniti u VKH". Zato su tu flyeri koje podjeliš okolo, naravno diskretno kak sam onomad u nekom prijašnjem postu opisao :lol: i tko zagrize dobro, tko ne loše :!:
Nemojmo pasti u zamku generaliziranje i predrasuda o ovoj ili onoj skupini ljudi. Volvo vozi i staro i mlado, i bogato i siromašno. Pogledajte si samo naš klub i pripadajuće mu članstvo. Za sve ima mjesta i svi su dobro došli. Nikoga nemojte preskočiti i unaprijed isključiti, jer je možda upravo taj/ta crna ovca, iznimka koja potvrđuje pravilo i iako izgleda ko sedmerostruki ubojica možda u stvari radi kao teta u vrtiću i iz brige prema sebi, drugima i okolišu vozi Volvo. A možda samo iz gušta. Svejedno. Poanta ovog lamentiranja je, da sumiram, djelite flyere svima a onda nek ljudi sami odluće što žele.
Mislim da se ne razumijemo baš najbolje. Letke treba djeliti, ali ja apeliram da se forma letka prilagodi svima, jer je sadašnji više prilagođen mlađoj populaciji. Moj prijedlog/apel- izbaciti amerikanca, reducirati boje, hrvatski tekst.
Molim upravu da ova tema kao i tema propagande i strategije "raspačavanja" prop. materijala uđe u raspravu na skupštinu da ne lamentiramo ovdje u nedogled.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ruj 21, 2007 9:51 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
You never know! Pa jesi li ti mlad i ne misliš da je to tamo neki "klub" pa si se ipak učlanio. Nikome ne piše na čelu "ja se ne želim učlaniti u VKH". Zato su tu flyeri koje podjeliš okolo, naravno diskretno kak sam onomad u nekom prijašnjem postu opisao :lol: i tko zagrize dobro, tko ne loše :!:
Nemojmo pasti u zamku generaliziranje i predrasuda o ovoj ili onoj skupini ljudi. Volvo vozi i staro i mlado, i bogato i siromašno. Pogledajte si samo naš klub i pripadajuće mu članstvo. Za sve ima mjesta i svi su dobro došli. Nikoga nemojte preskočiti i unaprijed isključiti, jer je možda upravo taj/ta crna ovca, iznimka koja potvrđuje pravilo i iako izgleda ko sedmerostruki ubojica možda u stvari radi kao teta u vrtiću i iz brige prema sebi, drugima i okolišu vozi Volvo. A možda samo iz gušta. Svejedno. Poanta ovog lamentiranja je, da sumiram, djelite flyere svima a onda nek ljudi sami odluće što žele.
Mislim da se ne razumijemo baš najbolje. Letke treba djeliti, ali ja apeliram da se forma letka prilagodi svima, jer je sadašnji više prilagođen mlađoj populaciji. Moj prijedlog/apel- izbaciti amerikanca, reducirati boje, hrvatski tekst.
Molim upravu da ova tema kao i tema propagande i strategije "raspačavanja" prop. materijala uđe u raspravu na skupštinu da ne lamentiramo ovdje u nedogled.
I s tim se slažem, letak bi trebao biti "fit all sizes". Ili barem neutralan u tom smislu. Rvatski i samo on od jezika na letku je isto prihvatljiva opcija. Istina je da je meni amreičanin s volvo beđom na kapi fora. U smislu da ta njegova poza i gesta u kojoj je nacrtan govori više nego 256 stranica texta Mesičevog/Sanaderovog govora. Al ak malo napregnem organ za razmišljanje Amerika i Volvo osim što je najveće tržište za iste, i nemaju previše poveznica. Zato, ako ćemo se odlućiti za neki tako "riječitu" slikovnu poruku na flyeru treba možda razmisliti o nekom simbolu bližem Volvu ili eventualno Švedskoj. Ako se uopće odlučimo za takav flyer , jerbo vidjelo se da i neki drugi jednostavniji i vizualno smireniji flyeri nisu uopće loša opcija. Dapaće.

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ruj 21, 2007 10:08 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Istina je da je meni amreičanin s volvo beđom na kapi fora. U smislu da ta njegova poza i gesta u kojoj je nacrtan govori više nego 256 stranica texta Mesičevog/Sanaderovog govora.
Znaš kaj meni govori ta njegova poza i gesta? Dajte mi svu naftu koju imate, a može i lož ulje koje imate u cisterni, sve ću vam uzet ;)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ruj 21, 2007 10:32 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Istina je da je meni amreičanin s volvo beđom na kapi fora. U smislu da ta njegova poza i gesta u kojoj je nacrtan govori više nego 256 stranica texta Mesičevog/Sanaderovog govora.
Znaš kaj meni govori ta njegova poza i gesta? Dajte mi svu naftu koju imate, a može i lož ulje koje imate u cisterni, sve ću vam uzet ;)
I meni, između ostalog. Zato mislim da bi bil bolji neki sob. Ili oskudno odjevena šveđanka, e kaj bi nahrupilo i staro i mlado :lol: :lol: ali ne i žensko :cry: :cry: . Pošto sam već negdje nedavno napisal da sam protiv toga da na svakom čosku iskaću neki ženski atributi onda ovo s Šveđankama odpada. Ne zato jer sam gay (NISAM, da nebi bilo zabune) nego jer
A) mi je to blesavo da se s tim reklamira i animira sve od lokomotive do igle i natrag,
B) jer se osječam ko žedno tele kojeg se pokušavas stanovitim ženskim atributom navući da kupi zubnu pastu (kao inaće je nebi kupio),
C) jer to dovodi do inflacije ženskih atributa
Jesam zabrazdio, uglavnom i meni američanin i ono kaj simbolizira ne šmekaju baš.

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 49 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan