Sada je: čet ožu 28, 2024 2:34 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sri pro 09, 2009 9:29 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
Da li se slažete da se otvori nova rubrika u kojoj bi bili predstavljeni automobili na kojima su izršeni mnogi (i skupocijeni) zahvati, a koji nisu tipa generalka na motoru. Pod time mislim na projekat od tcoda i slični njemu, a nadam se, ako Bog da, da se i ja uvalim u nju.
A naravno da se tu mora paziti na OT i strogo brisanje svega što nema veze sa dotičnim vozilom.
Meni se iskreno rečeno, ne čita u Tominom topicu o kopanju nosa jer se svaki put poveseliom evo ga napravio nešto novo kad ono MAŠALA imaš šta vidit.
A mislim da tu na forumu ima još vozila koja zaslužuju predstavljanje u toj rubrici tipa starijih vozila koji su restaurirani do detalja. A to bi nam bila dobra učionica u kojoj bi mi zainteresirani lakše došli do dragocijeniih podataka.


Vrh
   
PostPostano: čet pro 10, 2009 8:57 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Najmanji problem....

Ideje :?: , podforum pod Moj Volvo ili :think:


Vrh
   
PostPostano: čet pro 10, 2009 4:49 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
Garaža naravno! Ipak je to dnevni boravak :mrgreen:
Ali nekako mi se čini da nema zainteresiranih za ovo, nema rasprave ni podrške ni negacije.


Vrh
   
PostPostano: čet pro 10, 2009 6:05 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Ja nemam ništa protiv. Nadam se da će biti što više projekata u tom podforumu :).

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
PostPostano: čet pro 10, 2009 8:39 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: čet svi 31, 2007 8:32 pm
Postovi: 482
Lokacija: Zagreb
A tko će određivati kriterija pod kojima se neki auto može ili ne može svrstati u dotični podforum?

Iskreno govoreći mislim da je taj podforum suvišan jer se ti tzv. "veliki projekti" i ovako mogu nabrojati na prste jedne ruke, a nemožemo baš ni pohvaliti neznam kako velikom "Garažom"...

Lp

_________________
V70 T5 ph2
Cover me, I'm changing lanes...


Vrh
   
PostPostano: čet pro 10, 2009 11:11 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
A ja znam za dva sigurno koij zaslužuju veliku pozornost i prostor a to su tcodov t4 i c202.
E ima još jedan ali sad nikako da se sitim kako se zove uglavnom potpuno promijenjena unutrašnjost sa glazbom i painbrush-om.
Ima ih vjerovatno još pa bi upravo radi toga bilo zanimljivo da su na jednom mistu a ne razbacani po cilom forumu.
Kriterij bi bio kao što sam i rekao oni koiji pređu granicu tuninga koji se svodi na neki "čip", gljiva ili alu felge, obično farbanje auta ili spojler koji je neki serijski proizvod, dakle sve što izlazi iz tih granica.
Kao prvo bi bio predstavljen u garaži pod moj volvo a onda će mo mi lako ako smatramo da ga treba prebaciti u tu rubriku.


Vrh
   
PostPostano: čet pro 10, 2009 11:28 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
OK, uskoro ćete dobiti rubriku..

Ali po ovom sistemu: svi vide rubriku i mogu je čitati ali nema otvaranja tema i odgovaranja na teme osim za članove koji budu odabrani da predstave svoj projekt, naravno ti nesmiju postati odgovore u tuđe teme, znači samo vlasnik teme piše i opisuje zahvate, za rasprave o nekom zahvatu imate Tuning itd, kategorije :idea:

Zašto :? , da imamo čistu temu bez naglabanja, samo projekti.


Vrh
   
PostPostano: čet pro 10, 2009 11:42 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
Ekstra :clap:


Vrh
   
PostPostano: pet pro 11, 2009 12:37 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Evo topic je dodan, trenutno samo tcode može otvoriti novu temu,

Ovdje mi stavljajte prijedloge za topic- korisnik koji je bi po vašem sudu trbao staviti svoj projekt u topic.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan