Sada je: čet ožu 28, 2024 11:12 am.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 18 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: OLDTIMER topic
PostPostano: pet tra 10, 2009 7:02 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Alo Kikija zar nebi bilo loše ubacit dodatnu rubriku za oldtimere...koliko vidim nedostaje a u klubu ih ima dosta...evo recimo Longo itd....

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: pet tra 10, 2009 5:28 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Dobijete kad ulovim vremena... 8)


Vrh
   
PostPostano: ned tra 12, 2009 9:27 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Evo :idea:


Vrh
   
PostPostano: pon tra 13, 2009 10:28 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pon stu 10, 2008 12:04 am
Postovi: 115
Lokacija: Zagreb
Lijepo od C70 da se sjetio, a i od admina da je ubacio ovu rubriku. Pratim ovaj forum već neko vrijeme i nekako mi se čini da za stare kante nekako baš i nema interesa. Inače sam vlasnik (ne baš dugo) 244GL-a, prilično uščuvanog i obnovljenog, 79. godište. Neznam kako stvari stoje u VKH po pitanju oldtimera? Zainteresiran sam za osnivanje OT sekcije, ukoliko takva već ne postoji. Prijavio sam se na old school desant Ozalj 09, 24. ovog mj. Od stotinjak prijavljenih starodobnih vozila moj Volvo je jedan jedini. Za predpostaviti je da bi ih moralo biti još.

_________________
fwdlose.jpg


Vrh
   
PostPostano: pon tra 13, 2009 10:40 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Dobro je Deda i hvala ... rubrika je tu,nisam neki pretjerani ljubitelj oldtimera ali to ne znači da nebi rado imao jednog (kantu :naughty: ) možda veoma uskoro...ali puno stariju 46 god. vidit čemo... :shhh:

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: pon tra 20, 2009 8:07 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Kiki koji je ovo GAF :naughty: pod OLDTIMER rubrikom ne mogu ubacit ništa...You do not have the required permissions to read topics within this forum..... :shifty: :oops: Jel To znači da ne smijem imat oldtimer... :lol: :lol: :lol: :lol: ili me to Dugi kažnjava zbog neplačene članarine :doh: :doh: :doh:

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: pon tra 20, 2009 8:30 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Citat:
Kiki koji je ovo GAF :naughty: pod OLDTIMER rubrikom ne mogu ubacit ništa...You do not have the required permissions to read topics within this forum..... :shifty: :oops: Jel To znači da ne smijem imat oldtimer... :lol: :lol: :lol: :lol: ili me to Dugi kažnjava zbog neplačene članarine :doh: :doh: :doh:
Trk u banku 8-)
Bu to Kiki ispravil ,mislim da oldtimeri nisu zabranjeno štivo :whistle:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
PostPostano: pon tra 20, 2009 8:40 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Btw. sad skužio da ni ja nemam dopuštenje za oldtimere :o ,ali ja sam platio članarinu :cry:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
PostPostano: pon tra 20, 2009 9:41 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Sad bi trebalo ići 8)


Vrh
   
PostPostano: pon tra 20, 2009 9:47 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Lijepo od C70 da se sjetio, a i od admina da je ubacio ovu rubriku. Pratim ovaj forum već neko vrijeme i nekako mi se čini da za stare kante nekako baš i nema interesa. Inače sam vlasnik (ne baš dugo) 244GL-a, prilično uščuvanog i obnovljenog, 79. godište. Neznam kako stvari stoje u VKH po pitanju oldtimera? Zainteresiran sam za osnivanje OT sekcije, ukoliko takva već ne postoji. Prijavio sam se na old school desant Ozalj 09, 24. ovog mj. Od stotinjak prijavljenih starodobnih vozila moj Volvo je jedan jedini. Za predpostaviti je da bi ih moralo biti još.
Oldtimer sekcija može, ali na ovom forumu je profil ljudi takav da su uglavnom prolazne ušminkane igračkice koje imaju puno skraćenica u popisu opreme a stariji modeli ne pobuđuju neki interes.
Inače krivo si se prijavio, imaš oldtimer klub zagreb, tu ima preko nekoliko volva nutra. A ovi u ozlju su imali jedan 244 ali je bio poprilično izmesaren koliko se sjećam.
P.S. na stolu u mom uredu leži šalter za maglenke već preko mjesec dana, originalni.


Vrh
   
PostPostano: pon tra 20, 2009 10:36 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Oldtimer sekcija može, ali na ovom forumu je profil ljudi takav da su uglavnom prolazne ušminkane igračkice koje imaju puno skraćenica u popisu opreme a stariji modeli ne pobuđuju neki interes.
Ovdje ljudi voze star(ije) aute iz ekonomskih razloga. Oni koji ih voze iz gušta si to moraju moći i priuštiti. Pri tome mislim na pravog oldtimera starijeg od 30 godina, u originalnom i zriktanom stanju. A da bi si ih jednom mogli priuštiti moraju raditi, jurcati naokolo u ušminkanim igračkicama sa skraćenicama koje im mogu pomoći sačuvati glavu na ramenu. Kad dođu do stadija da više ne moraju odvoziti 30 ili 50 k km godišnje (i vukući te skraćenice sa sobom) i poslože si stvari u životu, onda će si priuštiti neki pravi i vrijedni oldtimer kojim će se voziti samo nedjeljom i kad je sunčano. Oni koji to mogu već sada se baš i ne služe internetom, a oni koji se služe su premladi i (pravog) oldtimera će si moći priuštiti za cca dvadeset godina. Pa ako forum poživi toliko, onda se i dotična sekcija može dodatno proširiti. :whistle:

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
PostPostano: uto tra 21, 2009 8:55 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Ovdje ljudi voze star(ije) aute iz ekonomskih razloga. Oni koji ih voze iz gušta si to moraju moći i priuštiti. Pri tome mislim na pravog oldtimera starijeg od 30 godina, u originalnom i zriktanom stanju. A da bi si ih jednom mogli priuštiti moraju raditi, jurcati naokolo u ušminkanim igračkicama sa skraćenicama koje im mogu pomoći sačuvati glavu na ramenu. Kad dođu do stadija da više ne moraju odvoziti 30 ili 50 k km godišnje (i vukući te skraćenice sa sobom) i poslože si stvari u životu, onda će si priuštiti neki pravi i vrijedni oldtimer kojim će se voziti samo nedjeljom i kad je sunčano. Oni koji to mogu već sada se baš i ne služe internetom, a oni koji se služe su premladi i (pravog) oldtimera će si moći priuštiti za cca dvadeset godina. Pa ako forum poživi toliko, onda se i dotična sekcija može dodatno proširiti. :whistle:
Nije to baš tako, i čisto sumnjam da će itko osim par izuzetaka ići za tim. Naznake bi bile u pogledu na te aute, a oni se doživljavaju pretežno kao starinske nakarade. A čuvanje glave na ramenu...to radi samo i isključivo glava, nikakve skraćenice ti neće pomoći ako s glavom nešto nije kako treba ;)


Vrh
   
PostPostano: uto tra 21, 2009 9:15 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Aj, strpi se jos 15 godina, pa cu i ja u oldtimer kategoriju sa nekim Rom :wink:

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
PostPostano: uto tra 21, 2009 9:42 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Meni je OK ,ja moram čekat za sedmaću još samo 3 godine i onda prelazim na oldtimere. Školjka iz 82g ,a sve ostalo iz 90-tih :mrgreen:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
PostPostano: uto tra 21, 2009 12:12 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Nije to baš tako, i čisto sumnjam da će itko osim par izuzetaka ići za tim. Naznake bi bile u pogledu na te aute, a oni se doživljavaju pretežno kao starinske nakarade. A čuvanje glave na ramenu...to radi samo i isključivo glava, nikakve skraćenice ti neće pomoći ako s glavom nešto nije kako treba ;)
Slažem se za glavu, pa napisao sam "pomoći" sačuvati istu, ma kakva bila.
Što se tiče ostatka, sad si se ispravio i dopunio, onaj prijašnji post sam shvatio kao sprdanje sa ovim forumom i ljudima koji se njime služe.

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 18 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan