Sada je: pet ožu 29, 2024 9:45 am.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 18 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon stu 17, 2008 6:47 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Prijavio sam se na Volvo fans forum iz čiste znatiželje, i bez nekakve velike želje za sudjelovanjem u istom. Malo sam prošvrljao i zaključio: većinu ljudi znam sa ovog foruma, teme su manje više slične, sve se vrti oko sličnih ili istih stvari, savjeta i problema. Pa i izgled je 80% jednak. Uz količinu slobodnog vremena koje imam mi je praćenje i ovog foruma sasvim dovoljno. Sigurno neću još jedanput slati slike svojeg auta, sudjelovati u druženjima malo na VKH pa malo na VFC...itd.
Apsolutno ne minoriziram niti omalovažavam trud tvorca VFC foruma i pripadajuće mu web stranice koja je i boljeg dizajna nego ona od VKH, a i redovitije se osvježava. Pogotovo cijenim trud admina i ovog i onog foruma, koji se stvarno rastegao da posloži sve kak treba.
Zato se pitam: da li je stvarno toliko potrebno imati dva Volvo kluba i dva Volvo foruma u zemlji u kojoj dotična marka sudjeluje sa jedva 5% , a od toga još jedva 1% vlasnika sudjeluje na jednom ili oba Volvo foruma. Ne bi li bilo korisnije, pametnije i vrednije da su se nekakvi privatni animoziteti prevladali zbog zajedničkog interesa. Ili je na djelu ona stara domaća toliko puta dokazana "Dva Hrvata tri stranke". Iskreno žalim da se nije moglo usaglasiti, dogovoriti i zajedničkim snagama napraviti nešto puno veće. Krivnje i zasluga za to sasvim sigurno ima na objema stranama i mislim da nema potrebe to ponovno izvlačiti van. Svi smo mi skupa fanovi, ljubitelji, ponosni vlasnici i što već marke Volvo. I to bi trebalo biti prvo.
Negdje sam tamo pročitao da je VKH forum "izgubio na vrijednosti". Vjerojatno i jest, bilo je nesnalaženja, kasnih reagiranja, inercije i dešavalo se šta već je. Učilo se na svojim greškama. Ali šta je vrijednost jednog foruma? I kako se to mjeri? Sam po sebi ne vrijedi ništa, vrijednost su mu ljudi koji ga prate, sudjeluju u raspravama i ostaju u okvirima pristojnog ponašanja. I to je sva mudrost.
Naravno da je ovaj post ovaj post poslan na VFC forum u neznatno izmjenjenom izdanju. Nemam namjere ulaziti u rasprave sa bilo kim, ni tu ni tamo. Samo apeliram da se stvari poslože i dogovore u zajedničkom interesu, jer ono je samo dodatno i IMHO nepotrebno razvodnjavanje i onako prerijetkog rijetkog Volvo gemišta u Hrvatskoj. Vjerujem i nadam se da je to moguće.

Ono što pišem je naravno samo moje privatno mišljenje i nema nikakve veze sa mojim moderatorskim ovlastima na dijelu ovog foruma. Niti me to na bilo koji način ograničava u iznošenju svojih stavova.

Pozdrav svima, Branimir

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
 
PostPostano: pon stu 17, 2008 8:45 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Ajde, nemoj se sekirat, sve je ovo samo zabava.


Vrh
   
 
PostPostano: pon stu 17, 2008 9:09 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
Tak je Ruka :lol: Nažalost neki to previše preozbiljno shvačaju.Al to je već njihov problem :wink:

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
 
PostPostano: pon stu 17, 2008 9:17 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sri lis 08, 2008 3:38 pm
Postovi: 148
Lokacija: Varaždin-okolica
svaki forum ima vrijednost neznam za vkh ali recimo primjera radi crofiat vrijedi nekoliko tisuča dolara zaboravio sam koliko

_________________
VOLVO U SRCU FIAT U GARAŽI ALI STIGO I VOLVO


Vrh
   
 
PostPostano: pon stu 17, 2008 9:34 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
Onda najbolje da prodamo jedan site i napravimo glavni medjunarodni meet ili ako nam i nije cijena tolika onda da si barem popijemo jednu i okrenemo nesto :lol: :lol: :lol:

_________________
850 T5 estate green olive 1997-2011

Ako sam sisao vesla, ne znaci da sam pusio gliser...


Vrh
   
 
PostPostano: pon stu 17, 2008 9:50 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet svi 30, 2008 8:20 pm
Postovi: 376
Lokacija: Jasenovac
Jooj oko čega se vi tu brinete 8) , niste vi vidjeli šta se dogodilo sa Peugeot klubom hrvatska...
Još gora situacija - pokušaj i to zamalo uspješan krađe cijele baze i prebacivanja cijelog foruma na drugi server, da ne ulazim u detalje i to bez znanja tj iza leđa glavnom adminu dotadašnjeg peugeot klub foruma, i da skratim epilog je da sad imamo pkh sa com i hr domenom zbog nekolicine tvrdoglavaca. I što sad, nekima paše stari forum, kao i meni samom npr., a nekima paše novi, da je glupo je, užasno glupo ali protiv usijanih glava se ne može :roll:

_________________
Ako je sve pod kontrolom, jednostavno ne voziš dovoljno brzo!!!!! (by Walter Rohrl)


Vrh
   
 
PostPostano: pon stu 17, 2008 10:01 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sri lis 08, 2008 3:38 pm
Postovi: 148
Lokacija: Varaždin-okolica
nemojte se zamarati oko toga samo če nastati svađe.....

recimo crofiat i fiatisti... netrpeljivost itd....

evo bude para za cugu i klopu vrijedimo preko 2 soma dolara :lol:

http://www.websiteoutlook.com/www.vkh.hr

_________________
VOLVO U SRCU FIAT U GARAŽI ALI STIGO I VOLVO


Vrh
   
 
PostPostano: pon stu 17, 2008 11:03 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Kaj postoji još jedan Volvo forum :?: Prvi glas :!:

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 
PostPostano: pon stu 17, 2008 11:23 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
Citat:
Kaj postoji još jedan Volvo forum :?: Prvi glas :!:
To sam i ja sad pvi put cuo....

Ja sam samo mislio pit i jest... :D

_________________
850 T5 estate green olive 1997-2011

Ako sam sisao vesla, ne znaci da sam pusio gliser...


Vrh
   
 
PostPostano: uto stu 18, 2008 4:33 am 
Da postoji 10 Volvo foruma svaki ima svoje dobre i slabe strane.
Zato se ne sekirajte nego gurajte naprijed. A svako ide na onaj forum
na kojem ima somisljenike i dobro se osijeca i sudjeluje aktivno
u komentarima, pomoci itd. Ko uplati clanarinu jednom klubu/forumu
daje dosta do znanja, da mu je stalo, da bas taj klub/forum njemu
nesto znaci i uziva kad ga koristi...A ta virtualna vrijednost nemres
si cevape kupit. :mrgreen:
POgledaj samo koliko novih ucesnika dodje, napise par postova
i nikada se vise ne jave...to ide automatski zato glavu gore.
Kome pase ostane kome ne hasta la vista baby... :wink:


Vrh
   
 
PostPostano: uto stu 18, 2008 6:44 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Kaj postoji još jedan Volvo forum :?: Prvi glas :!:
Dgvorcin, necemo se tak igrati :lol: , koliko ja znam a siguran sam da ti to nije porvi glas o VFC forumu :roll: :roll: :roll:

LP

Bela

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 
PostPostano: uto stu 18, 2008 8:43 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Ajde, nemoj se sekirat, sve je ovo samo zabava.
Ne sekiram se, možda malo. Ali na kraju krajeva u pravu si.
Usput da napomenem da se danas ujutro ne mogu logirati na VFC forum. Uputio sam mail adminu, dok ne dobijem odgovor/objašnjenje suzdržat ću se od komentara i neprovjerenih konstatacija.

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
 
PostPostano: uto stu 18, 2008 8:55 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Prijavio sam se na Volvo fans forum iz čiste znatiželje, i bez nekakve velike želje za sudjelovanjem u istom - prvi razlog za bann, što će nam članovi koji su tu iz čiste znatiželje i nemaju namjeru sudjelovati.

evo ti jedan c/p
VFC forum je osnovan s namjerom okupljanja odabranih i izabranih zaljubljenika u automobilsku marku volvo koji imaju korisna znanja ili neznana pitanja, pa samim time, osoba koja nema namjeru pomagati, ili upitivati, već puniti rubrike Razno i Garaža, nije pozeljna na ovome forumu. Ovo nije osobno, vec opce pravilo za sve clanove foruma i buduceg kluba.

Drugo, nisi se niti udostaojao predstaviti kako spada u rubrici predstavljanje novih članova, kao kaj se ti imaš predstavljati ... e pa imaš ukoliko želiš sudjelovati na forumu, no nije vfc toliko rigorizan pa smo ti to progledali kroz prste, ali onda se vratimo na ono prvo, i definitvno nam ne trebaju takve osobe sa istim ili sl. afinitetima na VFC. Neke stavri sasjećemo u korovu da se ne proširi pa nece dalje biti problema.

Eto, pa možeš sad komentirati do mile volje i čekati odgovor od admina VFC-a i ne trebaš se suzdržavati nikakvih komentara vec samo raspali ovdje jer tamo više ne možeš, jer na VFC više nikada nećes dobiti pass, niti nama niti tebi žao.

LP

Bela

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 
PostPostano: uto stu 18, 2008 9:11 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
E hebiga ljudi sad će te u svađu ,a to mislim nije bio smisao ove teme ,tak da bi je bilo najbolje zaključat prije nego se još netko uključi sa težim riječima. Kaj se mene tiće živi i pusti druge da žive :!:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 
PostPostano: uto stu 18, 2008 9:49 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Nekužim zašto se dižu sad takve tenzije oko svega, VFC ima pravila kojih se mora držat i tu nema iznimki, isto tako i VKH, a ovo 1 ili 2 ili 3 foruma kluba pa bože moj super svakom nešto paše/nepaše pa dobro je da se može birat, ostalo neću komentirat bolje je da se suzdržim samo kažem svi su dobrdolšli s dobrim namjerama.
Dugi ovo potpisujem kaj nam ovo treba, fakat nisam ovo očekivao, ali eto 100 ljudi 100 čudi, nevidim uopće razlog da se dižu tenzije, kako kaže ruka sve je ovo zabava stoga zabavimo se.

_________________
VOLVO S40 T4 Ph II-"silver bullet"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 18 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan