Sada je: pet tra 26, 2024 3:35 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 38 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub lip 14, 2008 12:22 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Prisjetite se malo Belinog posta.


Naime prije sam sve teme sa oduševljenjem čital----- u današnje vrijeme sve više samo preskačem--- jer se u nekim temama nema kaj pametnog za pročitati---- jedino detaljno pregledam teme gdje sam moderator.


Definitivno treba nekaj poduzeti a to je trenutno na nama ( admini i mod. ) dok se nekaj drugo ne poduzme.

Uopće nemam ništa protiv OT u postovima toga je i prije bilo i nije bilo problema i netreba ni sad biti, ali dečki treba provoditi pravila foruma ( npr. ne dozvoliti vrijeđanje )

Ako treba budem uskočil u više tema kao mod. samo mi dajte prava :idea:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub lip 14, 2008 12:40 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
bas tak, ot nikad ni nije bio problem,problem su nebulozni postovi na koje nema normalnog odgovora,i sami po sebi poticu daljnje nebuloze. guranjem pod tepih sranja ne budu nestala. sad jel problem u 3 slovenca koji su tu od starta i tucetu domacih medju kojima sam i ja jer ja podjebavam...uprava nek odluci i konacno permanentno bana kog treba, pa nek sam to i ja ak je za dobrobit ostalih.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub lip 14, 2008 8:42 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
bas tak, ot nikad ni nije bio problem,problem su nebulozni postovi na koje nema normalnog odgovora,i sami po sebi poticu daljnje nebuloze. guranjem pod tepih sranja ne budu nestala. sad jel problem u 3 slovenca koji su tu od starta i tucetu domacih medju kojima sam i ja jer ja podjebavam...uprava nek odluci i konacno permanentno bana kog treba, pa nek sam to i ja ak je za dobrobit ostalih.
Nekako mislim da je i tvoje i svačije podjebavanje hranjenje trolova. Nestankom toga će nestati reakcije i problem je riješen sam od sebe. Ja sam generalno protiv baniranja (samo u krajnjoj nuždi), svatko je sam sebi najbolji baniratelj, prema tome prije pritiska na "Potvrdi" pročitajte još jednom šta ste napisali. Je li to nešto korisno, vrijedno, informativno, šaljivo ili je provokativno podjebavanje koje želi isprovocirati drugu stranu i izazvati reakciju. Pa reakcija na reakciju pa..... :!:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub lip 14, 2008 8:50 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Citat:
bas tak, ot nikad ni nije bio problem,problem su nebulozni postovi na koje nema normalnog odgovora,i sami po sebi poticu daljnje nebuloze.
Kad sam htio dovest malo reda, onda ste bili za otvoren forum i dizale su se bune cim se obrisao neki post. Sad kad je ta praksa ukinuta, opet evo problema. Ako jedna osoba ima pravo na OT, onda ga ima i druga, pa makar to bile nebuloze. Jer, druga ce uvjek imat pravo rec - gle, moj si obrisao, a onaj tamo nisi. I onda ce se pojavit jos 10 osoba koje ce rec - covjek ima pravo, ovaj forum ne valja...

Karte na stol - ocito je da tu ima dosta ljudi koji imaju probleme sa Brankom. Iskreno, u zivo mi je covjek OK, ali postanje na forumu... :roll: Prvo hiperprodukcija upitno smislenih postova, zatim provokacije i huskanje... OK, ima i korisnih, covjek si je dao truda na nekim mjestima, ali ovi prvi kod mene potpuno ponistavaju dojam. No, isto tako smatram da su u par navrata i slovenski kolege presli granicu. Necu ulazit u to da li je to bila reakcija na provokacije ili nesto drugo, mozda bi i sam na njihovom mjestu tako reagirao.

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov: he he he
PostPostano: sub lip 14, 2008 11:53 am 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub lis 20, 2007 12:52 pm
Postovi: 435
Vozi: XC60
Lokacija: Zagreb
nek se još samo piše :twisted:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub lip 14, 2008 5:07 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
"Ne svađaj se s budalom. Ljudi neće primijetiti razliku."

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned lip 15, 2008 12:24 am 
Branimir i Jopis hvala na neutralnom pogledu a posto spominjete mene, da jos jednom jasno i zadnji put napisem a Vi shvatite kako hocete. Sudjelujem na jos 4 Volvo foruma i par drugih tematskih. Sami korisnici tih foruma i citanost kao i pohvale za kvalitet tema su meni dovoljan poticaj, da i dalje postam take teme. Svakome je jasno, da nekoliko Slo. Bivsih forumasa ne samo ovdje nego i drugdje rusi, unistava moje teme o Volvu, provocira i naravno, da tiho NECU biti. Kad vec vecina cita sve ovo, neka sama odlucuje bez pumpanja dodatnih clanova koji imaju 5, 9 ili 20 postova i logirani su iskjucivo sa tom namjerom-diskreditacije, rusenja tema i sad kad ste svi tako SA SVOJOM PAMETI, shvatili, odgovorite meni Hong Kongu kad procitate, nadjete Sve, bilo koje ili 1 post, jednu temu o Volvu od svih tih Slo.clanova i tih sa par postova...nadjete i prebrojite sve moje teme o Volvu, tehnicnom ili drugom Volvo smislu, onda mi mozete reci javno i direktno, Branko ne pises dobro. A posto svi ti pojedinci nemaju niti 1 post u duhu Volvo foruma nego iskljucivo moje teme i mene pokusavaju provocirati dok i dalje nastave sa tim, ja Tiho necu biti. Jeste nasli 1 temu od njih na Hrvatskom Volvo Forumu? Koliko je mojih tema? I kako i ko ih i na koji nacin minira i zasto? Hvala i pozdrav svima iz Medulina.Branko


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned lip 15, 2008 9:45 am 
Offline

Pridružen/a: čet lis 11, 2007 3:20 pm
Postovi: 33
Lokacija: Ljubljana
No comment...
Nema blema idemo dalje...

Hvala ruka, grimreaper i ostali na neutralnom pogledu na situcijo na forumu. Ja sodelujem na još nekih 5 - 7 foruma i nigdje, ponovo NIGDJE, nemam problema ne sa admini ne moderatori, i tako nemam problema ni sa uporabnici, još i več, nikdje mi nije ni jedan uprabnik izje***o sve po spisku i pretio. NIGDJE. :!: :!: :!: :idea:

:idea: Tako da solucija je znana, naravno ja nisam normalan.


p.s: Ideeemmoo na volvo piknik, jer je sunčano bez naoblaka.


Zadnja izmjena: alfaromeo, dana/u ned lip 15, 2008 11:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned lip 15, 2008 2:37 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
Citat:
Branimir i Jopis hvala na neutralnom pogledu a posto spominjete mene, da jos jednom jasno i zadnji put napisem a Vi shvatite kako hocete. Sudjelujem na jos 4 Volvo foruma i par drugih tematskih. Sami korisnici tih foruma i citanost kao i pohvale za kvalitet tema su meni dovoljan poticaj, da i dalje postam take teme. Svakome je jasno, da nekoliko Slo. Bivsih forumasa ne samo ovdje nego i drugdje rusi, unistava moje teme o Volvu, provocira i naravno, da tiho NECU biti. Kad vec vecina cita sve ovo, neka sama odlucuje bez pumpanja dodatnih clanova koji imaju 5, 9 ili 20 postova i logirani su iskjucivo sa tom namjerom-diskreditacije, rusenja tema i sad kad ste svi tako SA SVOJOM PAMETI, shvatili, odgovorite meni Hong Kongu kad procitate, nadjete Sve, bilo koje ili 1 post, jednu temu o Volvu od svih tih Slo.clanova i tih sa par postova...nadjete i prebrojite sve moje teme o Volvu, tehnicnom ili drugom Volvo smislu, onda mi mozete reci javno i direktno, Branko ne pises dobro. A posto svi ti pojedinci nemaju niti 1 post u duhu Volvo foruma nego iskljucivo moje teme i mene pokusavaju provocirati dok i dalje nastave sa tim, ja Tiho necu biti. Jeste nasli 1 temu od njih na Hrvatskom Volvo Forumu? Koliko je mojih tema? I kako i ko ih i na koji nacin minira i zasto? Hvala i pozdrav svima iz Medulina.Branko
A lijepo sam vam rekao da moramo brzo djelovat.... Sad je gotovo :lol: :lol: :wink:

_________________
850 T5 estate green olive 1997-2011

Ako sam sisao vesla, ne znaci da sam pusio gliser...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 16, 2008 6:45 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: čet svi 15, 2008 10:13 am
Postovi: 22
Mislim da je riješeno 8)

_________________
When in vice, say it twice.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 16, 2008 11:44 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
Čitam si tu po forumu i evo od kada nema onih pizdarija na forumu opet je nekak ušao u svoj tok.Opet se vode tehničke i smislene rasprave.Pa kaj nas zbilja mogu razjebati jedna ili dvije osobe :?: E bogme nebuju više.Prvo ču krenuti od sebe kao moderatora i svaki pokušaj da određena tema dobi negativne konotacije automatski se briše pa kome se to sviđalo ili ne :!: Apeliram i na ostale modove da tak postupe ali vidim da su već poćeli.Vidim da ponajviše ima sranja u mojoj i Branimirovoj temi "Razno"(hvala Predsjedništvu na dodjeljenoj temi)pa na nama stoji ponajveća odgovornost.Dobili smo ovaj posao jer je neko morao i obavljat čemo ga kako najbolje znamo i umijemo.Ako se to većini ne sviđa doči će vrijeme skupštine pa nek se izjasne ili daju na glasovanje povjerenje adminima i moderatorima.Do tada mogu samo šutjeti i trpjeti :!: Znam da sam na jednom postu napisao da se u temi "Razno" može pisati o svemu i svačemu ali izgleda da su to neki predoslovno shvatili te stoga mijenjam svoje razmišljanje i od sada ču biti odrješitiji.
Čovjek vam pruži prst a vi bi cijelu ruku,e neš više :!:

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 17, 2008 9:02 am 
Offline
Veteran
Veteran

Pridružen/a: uto lis 02, 2007 12:55 pm
Postovi: 868
Napokon se da disati punim plučima :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 17, 2008 11:33 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Napokon se da disati punim plučima :D
diši, imam osjećaj da će plima ponovo doć ;)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri lip 18, 2008 1:46 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Citat:
Doduse, i ja sam isto naivac koji vjeruje da mozemo drzat neku razinu komunikacije... :roll: Otvoren forum u nasem podneblju... koja utopija...
Toliko istine ima u ovome..... Stvarno se probalo iči na demokraciju i na otvorenost foruma. Ali moram se složiti sa Grimom i moderatorima da je definitivno potrebna "trenirati strogoču" tu na forumu, kako bi se neke stvari obuzdale. 99% tema i postova na forumu su bez zamjerke, ali onih prokletih 1%.... :cry: Taj 1% ruši skoro sve ostalo što je dobro, ali biti će i to riješeno...

_________________
I'm not crazy! My reality is just different than yours...
XC70 AWD automatic u garaži.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri lip 18, 2008 9:12 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
ali biti će i to riješeno...
ko da sanadera slušam, jel bi i povjerenstvo kakvo formirali za praćenje nepoćudnih postova i vezane problematike? Dajte nemojte filozofirat bezveze neg presjecite kaj treba i amen. Da se uvede nekakav live chat vidljiv s foruma sastrane bilo bi i manje sranja po postovima jer bi si tam ljudi mogli dat oduška.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 38 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan