Sada je: uto tra 16, 2024 9:12 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 84 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 6 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri tra 18, 2007 7:58 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
slika , ajde super, naučili smo te razliku između ta dva pojma ;).

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri tra 18, 2007 8:03 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Citat:
slika , ajde super, naučili smo te razliku između ta dva pojma ;).
Čuj vele mi da učiš dok si živ. Btw kak napreduje pila, jesi uspel sve sastavit ili ti treba pomoč (ak treba nekaj teško dizat) :D

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri tra 18, 2007 8:39 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Radi se i dalje, svi veći "građevinski" zahvati su obavljeni, od mehanike sve sam pošarafio, čak sam i napravio mali đir :D, bez branika, ekipa koja me je sretala na cesti je gledala u auto sa prestravljenim izrazom lica :twisted: . Čekam još 630 cc/min injectore, pa kad stignu, put Slovenije na remap, a onda ćemo vidjeti koliko je to sve imalo smisla. U svakom slučaju hvala na ponudi za pomoć, getribu za sada ne skidam (lamela još drži), a ostale stvari su dovoljno lagane da ih mogu skinuti/staviti i sam ;).

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Zadnja izmjena: tcode, dana/u sri tra 18, 2007 8:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri tra 18, 2007 8:42 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
kako ocete ,ja sam samo predlozio!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet tra 19, 2007 1:25 am 
Online

Pridružen/a: pet tra 13, 2007 1:31 pm
Postovi: 137
Citat:
Zašto "zvanični" logo ostaje.... Zato što smo se (osnivači) odlučili napraviti logo i web stranice po uzoru na Švedsku zastavu (plavo-žuta) iz, moglo bi se reči, poštovanja prema državi iz koje naši ljubimci potječu.
Da, to je (zamisli!?) napravio isto i američki volvo klub... :roll:
http://www.vcoa.org/


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet tra 19, 2007 6:14 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
Pa mislin ,neznam cega se sramite?Nase,zastave ili toga sto ste hrvati?
Danas svako u svijetu zna za crveno bijelu sahovnicu da potjece iz hrvatske pa je dobro da je takav grb na logu.

Dajte vi predlozite nesto,ej bbq je blizu sto cemo dati za poklon drugim klubovima?


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet tra 19, 2007 7:58 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Citat:
Pa mislin ,neznam cega se sramite?Nase,zastave ili toga sto ste hrvati?
Danas svako u svijetu zna za crveno bijelu sahovnicu da potjece iz hrvatske pa je dobro da je takav grb na logu.

Dajte vi predlozite nesto,ej bbq je blizu sto cemo dati za poklon drugim klubovima?
Ovo su sad niski udarci. Ak se ja dobro sječam na našoj stranici stoji pored loga naša šahovnica, a u logu je Volvo Klub HRVATSKA

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 20, 2007 12:24 am 
Online

Pridružen/a: pet tra 13, 2007 1:31 pm
Postovi: 137
Svima:
Ljudi moji, nemojte se svađati oko logotipa, jer sudeći po ovome do sad, diskusije o toj temi nisu baš "vaše područje"...
Imam malo vremena, pa ću ukratko:
Logotip (ili znak) je najbitniji dio vizualnog identiteta nekoga ili nečega. Znak raspoznavanja. Prvi vizualni susret.
Bilo bi dobro da ovaj logo ostane do daljnjega ovakav, a da se razmatraju samo (polu)profesionalna rješenja.
Koja su to rješenja-pa ona koja uspješno prenesu vizualne informacije svih glavnih značajki VOLVO KLUBA HRVATSKA, a uz poštivanje zakonitosti grafičkog dizajna!
Bitnije je, na primjer, da logo bude čist i prepoznatljiv, bez dodatnih "kerefeka", nego da svakako ubacimo šahovnicu.
Logotip, svakako, mora biti napravljen u vektorskom formatu-kao baza iz koje se mogu izvesti (MANJE!!) prilagodbe, ovisno o mjestu upotrebe (web, print, naljepnice...). NE može biti identičan za sve nabrojano. Isto tako, ne može logo biti poput ovog polu-trodimenzionalnog sa šahovnicom,jer se on može dobro upotrijebiti samo na mobitelu i ako je dovoljno velik (probajte ga smanjiti, pa ćete vidjeti kako izgleda).
Ima tu još puno tehničkih stvari, pa vas pozivam da pročitate početak ovog teksta.
Samo da vam velim da ja ovo pišem, a cura je nezadovolj(e)na otišla spavat. :oops:

Živjeli


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 20, 2007 5:18 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Citat:
Svima:
Ljudi moji, nemojte se svađati oko logotipa, jer sudeći po ovome do sad, diskusije o toj temi nisu baš "vaše područje"...
Imam malo vremena, pa ću ukratko:
Logotip (ili znak) je najbitniji dio vizualnog identiteta nekoga ili nečega. Znak raspoznavanja. Prvi vizualni susret.
Bilo bi dobro da ovaj logo ostane do daljnjega ovakav, a da se razmatraju samo (polu)profesionalna rješenja.
Koja su to rješenja-pa ona koja uspješno prenesu vizualne informacije svih glavnih značajki VOLVO KLUBA HRVATSKA, a uz poštivanje zakonitosti grafičkog dizajna!
Bitnije je, na primjer, da logo bude čist i prepoznatljiv, bez dodatnih "kerefeka", nego da svakako ubacimo šahovnicu.
Logotip, svakako, mora biti napravljen u vektorskom formatu-kao baza iz koje se mogu izvesti (MANJE!!) prilagodbe, ovisno o mjestu upotrebe (web, print, naljepnice...). NE može biti identičan za sve nabrojano. Isto tako, ne može logo biti poput ovog polu-trodimenzionalnog sa šahovnicom,jer se on može dobro upotrijebiti samo na mobitelu i ako je dovoljno velik (probajte ga smanjiti, pa ćete vidjeti kako izgleda).
Ima tu još puno tehničkih stvari, pa vas pozivam da pročitate početak ovog teksta.
Samo da vam velim da ja ovo pišem, a cura je nezadovolj(e)na otišla spavat. :oops:

Živjeli
To sam i ja htio napisati...... samo nisam mogao tako sročiti :twisted:

I zato se u potpunosti slažem!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 20, 2007 5:18 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Citat:
Citat:
Zašto "zvanični" logo ostaje.... Zato što smo se (osnivači) odlučili napraviti logo i web stranice po uzoru na Švedsku zastavu (plavo-žuta) iz, moglo bi se reči, poštovanja prema državi iz koje naši ljubimci potječu.
Da, to je (zamisli!?) napravio isto i američki volvo klub... :roll:
http://www.vcoa.org/
AAAA!!!! kopiraju nas :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 20, 2007 4:48 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
Citat:
Citat:
Pa mislin ,neznam cega se sramite?Nase,zastave ili toga sto ste hrvati?
Danas svako u svijetu zna za crveno bijelu sahovnicu da potjece iz hrvatske pa je dobro da je takav grb na logu.

Dajte vi predlozite nesto,ej bbq je blizu sto cemo dati za poklon drugim klubovima?
Ovo su sad niski udarci. Ak se ja dobro sječam na našoj stranici stoji pored loga naša šahovnica, a u logu je Volvo Klub HRVATSKA

Bez ljutnje,molim, ja sam samo rekao istinu,a tosto neki misle da je nasa sahovnica ruglo je njegov problem,jer bi svaka drzava trebala imati nesto takvo radi lakseg raspoznavanja

Zar ne


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 20, 2007 7:29 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Sve je u redu, nema ljutnje!

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet tra 26, 2007 10:37 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Ovako.... Treba nam zastava za "Volvo Klub Hrvatska" i za "Volvo Klub Racing Team"
Zato molim sve kojima se da malo švrljati po photoshopu da daju prijedloge u obliku slikica.
Glasovanjem ćemo izabrati najbolje, pa dati negdje izraditi.
Ako se ne varam, bliži nam se street race u VG pa nam treba nešto vidljivo za prezentaciju kluba i podršku naših "jurišnika".


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 27, 2007 8:57 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
Ovako.... Treba nam zastava za "Volvo Klub Hrvatska" i za "Volvo Klub Racing Team"
Zato molim sve kojima se da malo švrljati po photoshopu da daju prijedloge u obliku slikica.
Glasovanjem ćemo izabrati najbolje, pa dati negdje izraditi.
Ako se ne varam, bliži nam se street race u VG pa nam treba nešto vidljivo za prezentaciju kluba i podršku naših "jurišnika".
nadam se da će netko dat konstruktivno riješenje do prve trke u zagrebu 26/27.5.2007. a i to bi trebalo napravit što prije jer će se uskoro auta obljepljivat u boje sponzora "AUTOKUĆA BIŠKUPIĆ" dogovori s kikijem su u tjeku, na kojima bi se trebali nać logaći i ostalo vezano za klub pa tako ljudi bez ikakvih svađa i sl. nego nađimo što je najbolje za naš KLUB i bacimo se na posao, jer se auta užurbano slažu i pripremaju za pradstojeće okršaje a i logisika bi trebala malo potegnut da to sve nebude navrat na nos :!: :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 27, 2007 9:24 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
28.4 na meet-u čemo se onda dogovoriti oko Mrežnice i oko logistike za Street race. BTW... kad je ono SR? negdje u petom mjesecu u VG?


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 84 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 6 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan