Sada je: čet tra 18, 2024 6:13 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 16 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon ožu 12, 2007 9:22 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Medju clanstvom se pojavilo par "korisnika", pa sam uveo provjeru clanstva. Svi novi clanovi dobivaju pm u kojima ih trazim potvrdu da zele biti korisnici foruma. Ako ne dobijem potvrdu unutar 10 dana, brisem podatke.

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 12, 2007 8:21 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
potpuno se slažem. To je u redu.....


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 12, 2007 9:15 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 11:08 am
Postovi: 170
Vozi: volvo 480T
Lokacija: Matulji-Rijeka
'provjera clanstva' ili kako god to nazvali.
zaboravih u subotu a hito sam vec to napisat prije ali nisam mogao do kompa.

da nebi ovo neki krivo svatili... nisam za zatvoreni tip foruma i svatko bi trebao imat pravo na registraciju i citanje ali dali svakome dopustit pristup u sve topike ili nazovimo ih pod forume.

evo sto mi se desilo prije nekih dva mj.

zaustavila me murja i nakon provjere dokumenata i obilaska auta lik me pita koliko auto ima konja i kako ide? ja se malo nasmijem i samo kaze ide ide.
i sad prilazi njegov kolega kaze 'to je jedan od onih' i pocne mi redom nabrajat sve sto sam ikad radio na autu uz komentar kako me imaju na oku i znaj da trenutno trazim vece injektore....bla blaa

da ne duljim... ja sam auto predstavio na nekoliko foruma otvorenog tipa i svim zainteresiranim objasnio i poslikao kao i sto sam na auto radio a od tud i murji uvid u te stvari.

mislio sam u 'tuning projekte' stavit sve ovo novo sto cu radit na autu.
ne zelim nista skrivat jer ne izmisljam toplu vodu i dobrodosle su i pohvale i savjeti i kritike ali dali bas svatko mora imat pristup u taj dio foruma??

_________________
Jednom turbo, ZAUVIJEK TURBO!!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 12, 2007 9:20 pm 
Citat:
'provjera clanstva' ili kako god to nazvali.
zaboravih u subotu a hito sam vec to napisat prije ali nisam mogao do kompa.

da nebi ovo neki krivo svatili... nisam za zatvoreni tip foruma i svatko bi trebao imat pravo na registraciju i citanje ali dali svakome dopustit pristup u sve topike ili nazovimo ih pod forume.

evo sto mi se desilo prije nekih dva mj.

zaustavila me murja i nakon provjere dokumenata i obilaska auta lik me pita koliko auto ima konja i kako ide? ja se malo nasmijem i samo kaze ide ide.
i sad prilazi njegov kolega kaze 'to je jedan od onih' i pocne mi redom nabrajat sve sto sam ikad radio na autu uz komentar kako me imaju na oku i znaj da trenutno trazim vece injektore....bla blaa

da ne duljim... ja sam auto predstavio na nekoliko foruma otvorenog tipa i svim zainteresiranim objasnio i poslikao kao i sto sam na auto radio a od tud i murji uvid u te stvari.

mislio sam u 'tuning projekte' stavit sve ovo novo sto cu radit na autu.
ne zelim nista skrivat jer ne izmisljam toplu vodu i dobrodosle su i pohvale i savjeti i kritike ali dali bas svatko mora imat pristup u taj dio foruma??
ghost totalno si u pravu !!!!

za početak smo pustili sve svima ali je već novi forum u izradi tj prerada starog :twisted:
bit će dosta toga dostupno svima ali neke teme ćemo skroz zatvoriti od brojeva telefona pa na dalje :!: :!:
molio bih za malo strpljenja da se dobro razmisli za novu struktutu foruma da se forum nebi mijenjao svih pet minuta a i mislim da će se i ovako dosta puta mjenjati da bi mogli postići što bolji i pregledniji forum a ti se strpi još koji dan za prerade jer svi znamo naše "bistre" plavce :evil: :evil: :evil:

pozdrav!!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 12, 2007 9:46 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Evo vam još jedan razlog za odvajanje nekih podforuma samo za članove.

Trenutno vrtim u glavi par tuning zahvata-projekata, u njihovo istraživanje ulažem puno slobodnog vremena i želim ih podijeliti sa vama. Neki od vas će mi možda i pomoći u realizaciji istih.
Ono što ne želim je da baš svatko može do njih i jeftino preuzme ideje.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 12, 2007 9:47 pm 
Citat:
Evo vam još jedan razlog za odvajanje nekih podforuma samo za članove.

Trenutno vrtim u glavi par tuning zahvata-projekata, u njihovo istraživanje ulažem puno slobodnog vremena i želim ih podijeliti sa vama. Neki od vas će mi možda i pomoći u realizaciji istih.
Ono što ne želim je da baš svatko može do njih i jeftino preuzme ideje.
kao što napisah tuning foruma u tijeku :twisted:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 12, 2007 9:48 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: sri vel 07, 2007 4:24 pm
Postovi: 361
Lokacija: Mihovljan
Citat:
'provjera clanstva' ili kako god to nazvali.
zaboravih u subotu a hito sam vec to napisat prije ali nisam mogao do kompa.

da nebi ovo neki krivo svatili... nisam za zatvoreni tip foruma i svatko bi trebao imat pravo na registraciju i citanje ali dali svakome dopustit pristup u sve topike ili nazovimo ih pod forume.

evo sto mi se desilo prije nekih dva mj.

zaustavila me murja i nakon provjere dokumenata i obilaska auta lik me pita koliko auto ima konja i kako ide? ja se malo nasmijem i samo kaze ide ide.
i sad prilazi njegov kolega kaze 'to je jedan od onih' i pocne mi redom nabrajat sve sto sam ikad radio na autu uz komentar kako me imaju na oku i znaj da trenutno trazim vece injektore....bla blaa

da ne duljim... ja sam auto predstavio na nekoliko foruma otvorenog tipa i svim zainteresiranim objasnio i poslikao kao i sto sam na auto radio a od tud i murji uvid u te stvari.

mislio sam u 'tuning projekte' stavit sve ovo novo sto cu radit na autu.
ne zelim nista skrivat jer ne izmisljam toplu vodu i dobrodosle su i pohvale i savjeti i kritike ali dali bas svatko mora imat pristup u taj dio foruma??
U pravu si 100%!

_________________
The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not "Eureka!" (I found it!) but "That's funny..."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 12, 2007 10:32 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Bolje da otvorite drugu temu, jer tema zavredjuje detaljnije dogovore. Takodjer, htio sam predlozit i da se po zelji na slikama izbrisu registarske oznake vozila, uz zatvaranje dijela foruma samo za clanove kluba. Ima jos dosta stvari koje moramo dogovoriti, pa bolje da otvorimo novu temu.

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon tra 16, 2007 6:10 pm 
Online

Pridružen/a: pet tra 13, 2007 1:31 pm
Postovi: 137
Citat:
Citat:
'

da ne duljim... ja sam auto predstavio na nekoliko foruma otvorenog tipa i svim zainteresiranim objasnio i poslikao kao i sto sam na auto radio a od tud i murji uvid u te stvari.
ghost totalno si u pravu !!!!

...a ti se strpi još koji dan za prerade jer svi znamo naše "bistre" plavce :evil: :evil: :evil:

pozdrav!!!
Ma kaj je u pravu!? Pa kako bi ti uveo KONTROLU??? Kak znaš da ja nisam murjak? I onda još mislite da kreteni iz prometne gledaju forume, pamte ih, stavljaju u bazu i onda jedva čekaju da ulove nekog što je šansa 1/1000 (bez obzira što se dogodila :-)) .
Izjave na forumima nemaju nikakvu "težinu" u kaznenom i bilokojem drugom smislu. To kaj se neko boji murije, a predstavio se "samo" na "par foruma i newsgupa", je njegov problem :roll:
Opustite se malo i ne razmišljajte o glupostima :wink:


Zadnja izmjena: Lucas, dana/u pon tra 16, 2007 6:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet tra 19, 2007 8:06 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
hebiga kad naša murija nema pametnijeg posla nego drkati po forumima :shock:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet tra 19, 2007 8:15 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
2 lucas
nije ovo prvi slučaj ,čuo sam dosta puta o tome a i sad nedavno jedan kolega sa drugogo foruma imao je isto problema sa jajanima ,
isto su ga zaustavili i počeli ga kao i bokija guzit jer su čitali forum i znali su da ta vectra nema 200ks nego 2x više..
i jebiga onda problemi poput vanrednog tehničkog i 100 drugih stvari.

neke podforume bi trebalo odvojit i da budu samo dostupni VIP članovima tj. onima koji redovito dolaze na meetove a ako panduri žele redovito dolazit na meetove samo neka izvole i neka plate po koju rundu i vidjet će da mi volvaši nismo loši dečeci :wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet tra 19, 2007 9:06 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Citat:
Citat:
'

da ne duljim... ja sam auto predstavio na nekoliko foruma otvorenog tipa i svim zainteresiranim objasnio i poslikao kao i sto sam na auto radio a od tud i murji uvid u te stvari.
ghost totalno si u pravu !!!!

...a ti se strpi još koji dan za prerade jer svi znamo naše "bistre" plavce :evil: :evil: :evil:

pozdrav!!!
Ma kaj je u pravu!? Pa kako bi ti uveo KONTROLU??? Kak znaš da ja nisam murjak? I onda još mislite da kreteni iz prometne gledaju forume, pamte ih, stavljaju u bazu i onda jedva čekaju da ulove nekog što je šansa 1/1000 (bez obzira što se dogodila :-)) .
Izjave na forumima nemaju nikakvu "težinu" u kaznenom i bilokojem drugom smislu. To kaj se neko boji murije, a predstavio se "samo" na "par foruma i newsgupa", je njegov problem :roll:
Opustite se malo i ne razmišljajte o glupostima :wink:

Potpuno si u pravu, slažem se s tobom, ovo nije mjerilo niti bilo kakov upotrebljiv podatak koji se moze koristiti protiv nas, nek samo citaju i dive se tome kaj se radi na autima i nek budu veseli kaj se ne dila droga niti se ne ubija na forumu, a bogami niti se ne visi po kaficima cijele dane kao neki probisvjeti, kopcamo se na net kad imamo vremena tj. super kad si na poslu pa ako mos' svako malo si otvoriti VKH i diskutirati, ja sam za otvoreni tip foruma, a svi padobranci cim pocmu kenjati i muljati ADMIN nek odma brise i locka ih za vijeke vjekova, itak se nece naci takovih puno vec samo oni koji su culi za forum pa ce probat malo kakakti , ja sam mozda vise za intenzitet ako se moze pratiti koliko ko sudjeluje u kakovim raspravama, postanju ili topic-ima !!!

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet tra 19, 2007 11:56 pm 
Online

Pridružen/a: pet tra 13, 2007 1:31 pm
Postovi: 137
Citat:
2 lucas
nije ovo prvi slučaj ,čuo sam dosta puta o tome a i sad nedavno jedan kolega sa drugogo foruma imao je isto problema sa jajanima ,
isto su ga zaustavili i počeli ga kao i bokija guzit jer su čitali forum i znali su da ta vectra nema 200ks nego 2x više..
i jebiga onda problemi poput vanrednog tehničkog i 100 drugih stvari.

neke podforume bi trebalo odvojit i da budu samo dostupni VIP članovima tj. onima koji redovito dolaze na meetove a ako panduri žele redovito dolazit na meetove samo neka izvole i neka plate po koju rundu i vidjet će da mi volvaši nismo loši dečeci :wink:
OK-to možeš napraviti samo sa posebnim logiranjem u te odvojene teme...
Mislim, ne kužim kaj bi ti... Ako imaš auto od 100 ks više, onda se ne kurčiš s time na sva moguća mjesta, kao što to neki KLINCI rade.
A to ne znači da zbog 2-3 takva posta u pola godine mi svi moramo imati cijeli forum invalidan (neupotrebljiv...).
Zna se koje su konzekvence "otvorenosti" i dostupnosti" foruma, ali isto tako, zna se koje su velike PREDNOSTI ovoga što svi želimo ovdje stvoriti.
E sad, da ću se ja "Skrivati" zbog par paranoičara- nema šanse :x


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 10, 2007 3:38 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
kakvi nam se to sex članovi pojavjuju na forumu zadnje vrijeme (npr. današnji član br 76)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 10, 2007 3:51 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Citat:
kakvi nam se to sex članovi pojavjuju na forumu zadnje vrijeme (npr. današnji član br 76)
Ja ih rucno brisem, ali pomalo gubim zivce igrat se sa time, pa vec pocinjem razmisljat o prilicno nepopularnoj mjeri - ukidanju freemail adresa za registriranje na forum...

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 16 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan