Sada je: čet ožu 28, 2024 12:32 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 43 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon pro 17, 2007 10:18 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Super,, 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon pro 17, 2007 10:54 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
Meni je na 1024 pa mi je presiroka stranica eeeeeejjjj..... pa necu valjda ostat bez pol cm stranice :(
Inace je lijepo to sve skupa osim sto mi je to nekako sve pre mracno ali je o.k. Samo tako naprijed!!!!!! :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon pro 17, 2007 11:20 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: pon stu 05, 2007 10:10 pm
Postovi: 233
Lokacija: zg
Mislim da me neko zeza?! :twisted:
Još sam malo neke stvari ispravio, a mikey_rs, ono kaj nestane pol XC70 je zato jer je on u bcg, a iznad njega je header volvo klub hrvatska. Pošto je taj header link na home page VKH-a, napravio sam to na taj način da on u jednom trenutku više nije proziran, pa se ne vidi auto ispod. To se događa kad pređeš mišem preko headera, bilo gdje, ne samo u području auto, nego bilo gdje u headeru. Probaj recimo na logo, ili na klub hrvatska, etc.
Header sam promijenio u onaj koji se sviđa Grimu...
V850, kaj se tebe tiče, (ali i ostalih sa istim problemom) ak imaš 1024 rezoluciju na monitoru, a još uvijek ti fali stranice, pa moraš scrollati lijevo, desno, rješenje je jednostavno:STISNI ONAJ MALI X KOD FAVORITSA, TJ. MAKNI IH JER TI SMETAJU. Sad ćeš moći vidjeti pravu rezoluciju.
No ako ti je rezolucija manja, onda ju moraš promijeniti u veću, pod uvjetom da ti to monitor podržava.
Nije na meni da se sam hvalim, al' danas sam ovo ispravio i sad mi se stranica jako sviđa.
Možda na račun ovoga i padnu neke poslovne ponude... :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon pro 17, 2007 11:23 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 1:39 pm
Postovi: 732
Vozi: Volvo 850 2.0 GLT
Lokacija: Karlovac
Meni stranica nije losa, onako neagresivno, umjereno, naglasena!
Sto sam ga sad israo! 8)

_________________
Ron@ld

850 GLT 2.0 T(urbo)5


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon pro 17, 2007 11:30 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: pon stu 05, 2007 10:10 pm
Postovi: 233
Lokacija: zg
To i jest stvar dizajna, ne pretjerivat, a opet da sve bude lijepo, funkcionalno, i ugodno oku.
Boje imaju svoje kontraste, žuta i plava se vole, da je svjetlije, kao npr. na švedskoj zastavi, kontrast bi bio bolji, ali previše bi zamaralo oči kod čitanja.
Uzeo sam malo tamniju varijantu, a žuto i plavo asocira me na Švedsku i Volvo. Jednostavno. 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto pro 18, 2007 12:21 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
Meni je na 1024 pa mi je presiroka stranica eeeeeejjjj..... pa necu valjda ostat bez pol cm stranice :(
Inace je lijepo to sve skupa osim sto mi je to nekako sve pre mracno ali je o.k. Samo tako naprijed!!!!!! :D
Hajde sada još reci i da ti ne radi baš najbolje prikaz na tvom Iphone-u :twisted:

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto pro 18, 2007 3:54 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: sri vel 07, 2007 4:24 pm
Postovi: 361
Lokacija: Mihovljan
Nemoj me krivo shvatiti, stranica izgleda dosta dobro ali ja osobno više volim manje fontove na izbornicima i to tipa verdana i sl., ali to je već stvar ukusa.
Kod popisa članova kluba, u onom stupcu gdje se nalaze linkovi mislim da bi bilo zgodno kad bi postojao samo jedan link a onda ako ima više slika da se one dinamički mijenjaju. :wink:

_________________
The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not "Eureka!" (I found it!) but "That's funny..."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto pro 18, 2007 6:45 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
ajde kad mi ne vjerujete evo vam slika malo je u banani jer je mrak ali vidi se ono sto je najbitnije.....
Ako imate kakav prijedlog kako to mogu popravit hvala na paznji :D :D :D :D :D :D


slika

:? :? :?


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri pro 19, 2007 12:12 am 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: pon stu 05, 2007 10:10 pm
Postovi: 233
Lokacija: zg
v850: Daj podesi rezoluciju na monitoru na 1280x1024....
Don Corleone: Fontovi su Verdana, ali sam stavio veći, mogu ga smanjit, a kaj se tiče popisa članova kluba, napravio sam novi dizajn za fotke, pa baci look, malo se preseravam sa Javascriptom... 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri pro 19, 2007 9:27 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: sri vel 07, 2007 4:24 pm
Postovi: 361
Lokacija: Mihovljan
Citat:
v850: Daj podesi rezoluciju na monitoru na 1280x1024....
Don Corleone: Fontovi su Verdana, ali sam stavio veći, mogu ga smanjit, a kaj se tiče popisa članova kluba, napravio sam novi dizajn za fotke, pa baci look, malo se preseravam sa Javascriptom... 8)
Sorry veliki mi je font pa nisam nisam primjetio da je to verdana. :wink:

_________________
The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not "Eureka!" (I found it!) but "That's funny..."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri pro 19, 2007 1:03 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
ajde kad mi ne vjerujete evo vam slika malo je u banani jer je mrak ali vidi se ono sto je najbitnije.....
Ako imate kakav prijedlog kako to mogu popravit hvala na paznji :D :D :D :D :D :D


slika

:? :? :?
Kupi novi monitor, a ovaj CRT koji sada imaš čuvaj još koju godinu, pa će imati muzejsku vrijednost :D.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri pro 19, 2007 1:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Meni još uvijek se zacrni cijeli redak prek slike u zaglavlju sa Operom kad štakorom prejdem prek slike... :(

Meni se sviđa popis članova sa linkom za sliku (budem poslal neku frišku sliku svog 'broda')

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri pro 19, 2007 7:33 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
Citat:
Citat:
ajde kad mi ne vjerujete evo vam slika malo je u banani jer je mrak ali vidi se ono sto je najbitnije.....
Ako imate kakav prijedlog kako to mogu popravit hvala na paznji :D :D :D :D :D :D


slika

:? :? :?
Kupi novi monitor, a ovaj CRT koji sada imaš čuvaj još koju godinu, pa će imati muzejsku vrijednost :D.
THX! Os kupit?
Znam, znam vrijeme je za novi... lebi ga sta ces ima vec 7-8 g i radi ko jzma.... :lol:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 43 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan