Sada je: pet tra 19, 2024 10:51 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 21 post ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet srp 04, 2008 2:37 pm 
Offline
Veteran
Veteran

Pridružen/a: uto lis 02, 2007 12:55 pm
Postovi: 868
Citat:
znam da je to kaj bum sad napisal ot :roll: al evo dobil sam tajnu dojavu da je naš kolega cyberphere upravo na preuzimanju volva c30 :D u biškupu, pa idem skoknut do vž-a da vidim kak to izgleda.... ps; on nezna... :lol:
i to baš ovdije napišeš, kaj ga misliš zacoprat da zbuši gumu na putu do doma :wink: ne misliš valjda da je ponio set za krpanje guma u Vž :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 04, 2008 2:46 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned sij 20, 2008 3:00 pm
Postovi: 910
Lokacija: Mihovljan, Čakovec
Citat:
Citat:
znam da je to kaj bum sad napisal ot :roll: al evo dobil sam tajnu dojavu da je naš kolega cyberphere upravo na preuzimanju volva c30 :D u biškupu, pa idem skoknut do vž-a da vidim kak to izgleda.... ps; on nezna... :lol:
i to baš ovdije napišeš, kaj ga misliš zacoprat da zbuši gumu na putu do doma :wink: ne misliš valjda da je ponio set za krpanje guma u Vž :lol:
da baš to.... nastvit ću mu čavla... i onda ću se onak slučajno pojaviti sa sprejom.. :lol: pa nisam znao stvarno kam da napišem a nije mi se dalo novu temu bezveze otvarat... mogu i obrisati pm.... nije problem...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 04, 2008 3:01 pm 
Offline
Veteran
Veteran

Pridružen/a: uto lis 02, 2007 12:55 pm
Postovi: 868
ma nema tu moderatora, kaj si odma u strahu :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 04, 2008 3:12 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned sij 20, 2008 3:00 pm
Postovi: 910
Lokacija: Mihovljan, Čakovec
ma znam da nema moderatora... al malo sam ipak glupo napisal... prvo sam napisal, a onda tek razmislil... :oops: :roll:

on zna da ide po volvača i on je u varaždinu... cyberphere je rekao mom kolegi s jednog drugog foruma nek dođe vidjeti auto i nek pozove ljude... pa me moj kolega pozvao da dođem... cyberphere nezna da će netko s volvo kluba doći pogledati auto.... :lol: :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 04, 2008 10:14 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Cyberphere je pokupio auto i cijeli dan uživao u vožnji.. Naspram hyundai accenta iz 96. kojeg sam ganjao skoro 4. godine ovo je avion. Ne mogu se uopće ta dva auta usprediti. Cijeli dan mi je smiješak na licu :)

_________________
C30 Summum LPG powered


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 04, 2008 10:19 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned sij 20, 2008 3:00 pm
Postovi: 910
Lokacija: Mihovljan, Čakovec
Citat:
Cyberphere je pokupio auto i cijeli dan uživao u vožnji.. Naspram hyundai accenta iz 96. kojeg sam ganjao skoro 4. godine ovo je avion. Ne mogu se uopće ta dva auta usprediti. Cijeli dan mi je smiješak na licu :)
vidlo se ti je danas na kavi... kome nebi bil smiješak na licu kad pokupi takva kola... :D


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 21 post ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan